Informacje

OŚWIĘCIM. 33 latek na podwójnym gazie

Policjanci z oświęcimskiej drogówki zatrzymali pijanego kierowcę. 33 – letni mieszkaniec gminy Oświęcim wsiadł za kierownicę swojego auta mając w organizmie 1,20 promila alkoholu.

W sobotni wieczór (28.11.2020)  policjanci pilnowali bezpieczeństwa w ruchu drogowym na terenie Oświęcimia. O godzinie 19.30 na ulicy Zatorskiej zauważyli samochód marki BMW, którego styl jazdy sugerował, iż kierowca może znajdować się pod wpływem alkoholu. W związku z powyższym dali kierującemu sygnał do zatrzymania się.  W chwili gdy kierowca bmw  uchylił okno pojazdu policjanci od razu wyczuli woń alkoholu. Badanie stanu trzeźwości 33 – letniego mieszkańca gminy Oświęcim wykazało 2,20 promila alkoholu.

Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 2, zakaz prowadzenia pojazdów oraz wysoka grzywna.

KPP Oświęcim

Poprzedni artykułNastępny artykuł

7 komentarzy

  1. @Czesław – bo mam takie samo prawo tu pisać i komentować jak ty. Muszę mieć zgodę z Nowogrodzkiej autoryzowaną przez ciebie? To jeszcze wolny kraj. Zabronisz mi czy komukolwiek? I nie wciskaj w tekst, że ktoś coś komuś dał czy widział. Byłeś świadkiem to jedź i zeznawaj bohaterze z nad klawiatury. Jak czegoś nie wiesz, nie komentuj, zapytaj u źródła w KPP. Rzeczy które napisałem to normalna procedura. Sprawca jest poddany badaniu alkotestem na miejscu a po przewiezieniu do jednostki Policji na alkomacie stacjonarnym. Wyższy wynik przy drugim badaniu może wskazywać, że kierowca „spożywał” alkohol nie dawno i ma tendencję wzrostową stąd inny, wyższy wynik. Takim jak ty trudno to pojąć stąd nie widzisz różnicy między komentarzem z wyjaśnieniem a własnymi wypocinami. Udajesz na forum że znasz się na wszystkim po trochu a wyszło, że na niczym rzeczowo i konkretnie. Żegnam.

  2. @… Skoro „czytelnik” nie jest autorem tekstu, to po co się odzywał?

  3. Czesław z hotinem, zapytajcie autora tekstu o wasze wątpliwości nazywane przez jednego z was cyt.: „podśmie…”. Sygnatura autora jest pod artykułem, bo jest to informacja o przestępstwie przeklejona ze strony Komendy Powiatowej Policji. KPP. Telefon do Pani rzecznik KPP znajdziecie na internecie.

  4. @czytelnik Ty se gościu robisz jaja i podśmiechujki, inny nie może? Twoje ego jest większe niż Europa. A na poważnie, skoro znasz temat z pierwszej ręki, to napisz w końcu, czy facet dmuchał raz, czy dwa razy, ewentualnie napisz, gdzie to pisze.

  5. @Czesław – gościu ty chyba do tej pory jesteś wczorajszy. Nie masz pojęcia o czym piszę to się zamknij. Do poduszki zapoznaj się z art. 212 § 2 k.k. zanim znów zaczniesz bełkotać i kogoś pomawiać.

  6. @Czytelnik Widziałeś jak wsiadał i miał 1,2 i pozwoliłeś mu jechać? Aaaaa dałeś mu na połówkę żeby dojechał do kontroli.

  7. do @hotina – jak wsiadał miał 1,2 a gdy badali już 2,2 promila. Tendencja zwyżkowa po bezpośrednim znacznym spożyciu, czego nie rozumiesz? 🙂

Send this to a friend