Informacje

Nowe Parkomaty w Oświęcimiu: Teraz zapłacisz kartą na najważniejszych ulicach

Urząd Miasta Oświęcim wymienił parkomaty na ul. Ludwika Solskiego, ul. Adama Mickiewicza i ul. Berka Joselewicza na nowe z opcją płatności kartą. Koszt wymiany wyniósł 98 tys. zł. Kartą można płacić teraz w 13 z 17 parkomatów w mieście.

Nowe Parkomaty w Oświęcimiu: Teraz Zapłacisz Kartą na Najważniejszych Ulicach!
Nowe Parkomaty w Oświęcimiu: Teraz Zapłacisz Kartą na Najważniejszych Ulicach!

Nowe parkomaty w Oświęcimiu

Urząd Miasta Oświęcim zakupił trzy nowe parkomaty, które zastąpiły wysłużone urządzenia na ul. Ludwika Solskiego, ul. Adama Mickiewicza i ul. Berka Joselewicza. Nowe parkomaty oferują możliwość płacenia kartą płatniczą, eliminując potrzebę szukania bilonu przez kierowców.

Koszt wymiany

Wymiana urządzeń kosztowała ponad 98 tys. zł. W strefie płatnego parkowania w Oświęcimiu znajduje się łącznie 17 parkomatów. Z nowych parkomatów z opcją płatności kartą można korzystać w 13 lokalizacjach.

Planowane wymiany

Pozostałe cztery parkomaty, znajdujące się przy ul. Zamkowej, ul. Kościelnej, placu Słonecznym i ul. Żwirki i Wigury, zostaną wymienione w przyszłym roku, co zapewni jeszcze większą wygodę dla użytkowników strefy płatnego parkowania w Oświęcimiu.

Poprzedni artykułNastępny artykuł

2 komentarze

  1. Zaraz, czyli jeden kosztował 33tys?? No litości, miasto tyle zapłaciło bo komuś nie chce się sciągnąć darmowej aplikacji na telefon?

Send this to a friend