Informacje

KRAKÓW. Port Lotniczy Bydgoszcz to okno na świat

KODAK Digital Still Camera

Do siatki połączeń Kraków Airport powróciło połączenie Polskich Linii Lotniczych LOT #PROSTOzKRAKOWA do Bydgoszczy. Rejsy realizowane będą dwa razy w tygodniu.

„Nasz bazowy przewoźnik PLL LOT zainaugurował dzisiaj sezonowe  połączenie do Bydgoszczy. Inauguracja zbiega się z rozpoczynającymi  się  w przyszłym tygodniu  Igrzyskami Europejskimi 2023. Serdecznie zapraszamy turystów z województwa kujawsko-pomorskiego do odwiedzenia  Krakowa  i Małopolski. Wakacje przed nami !Jestem pewien, że Małopolanie także chętnie odwiedzą Bydgoszcz i piękne okolice tego miasta”-. powiedział Radosław Włoszek, prezes zarządu Kraków Airport.

 „Port Lotniczy Bydgoszcz to okno na świat, także świat kultury, a Kraków jest idealnym miejscem do obcowania z nim. Od teraz zaledwie godzinna podróż dzieli mieszkańców naszego regionu ze stolicą Polskiej turystyki. Dlatego zachęcam do skorzystania z tego sezonowego połączenia i bliskiego poznania naszej historii i tradycji”. – mówi Edward Hartwich, Prezes Portu Lotniczego Bydgoszcz S.A.

Poprzedni artykułNastępny artykuł

3 komentarze

  1. Do Bydgoszczy będę jeździł… przepraszam – latał. Macie rację Zibi ktoś wyraźa tymi zapiskami tęsknotę za lotniskiem w Oświęcimiu:)

  2. Teraz czas na połączenie Krakowa z Radomiem. LOT poleci, a podatnik w dotacjach zapłaci.

  3. To skoro co tydzień mamy felietony o lotnisku w Krakowie to może byśmy pomyśleli o budowie lotniska w Oświęcimiu.

Send this to a friend