Informacje

OŚWIĘCIM. Marsz dla Życia i Rodziny pod hasłem „Dzieci przyszłością Polski”

W niedzielę 18 czerwca ulicami Oświęcimia przeszedł Marsz dla Życia i Rodziny pod hasłem „Dzieci przyszłością Polski”.

Autorem zdjęć jest Kurier Oświęcimski.

Poprzedni artykułNastępny artykuł

29 komentarzy

 1. „Jeśli nie podejmiesz wysiłku, aby wyjść poza obszar tej bańki informacyjnej, realnie nie masz szans, aby taką propagandę zweryfikować. Ale zrobisz jak zechcesz, to już od Ciebie zależy”.

  Widać nie podejmiesz wysiłku. Bo jesteś na to zbyt leniwy?

 2. Poza tym małpy które widziałem na żywo ich inteligencja a Twoja, wybacz nie mogę obrażać tych zwierząt.Z tym jadem którym bluzgasz to raczej kobra.Pozycz Konstytucje RP i poczytaj o prawach które mamy!!

 3. Małpa nie jestem wyborcą PIS, myślałem że jesteś bystrzejszy ,jestem wyborcą po wyborach i co ty p…….sz o planach kapitałowych, tusk + rzeplinski z……i mi 100 tys.

 4. Wyborco pis – pisałem już o tym kilkakrotnie. I o pracowniczym planie kapitałowym. Przykro mi, że przekracza to twoje zdolności pojmowania.

 5. Kler to najbardziej odrażająca i zepsuta grupa społeczna na świecie a podejście do kobiet i gwałty na dzieciach tylko to potwierdzają.Amen

 6. Dziwne ,że na tak ważnej imprezie nie było wuefisty (starosta) zawsze zaliczal wszystkie.Chyba się już napracowal, i olewa wszystko. A tych jego dwóch kolegów radnych pisu na pikniku rodzinnym lansowało się robiąc sobie fotki , itrzymali się za rączki,i tuląc się do siebie robili selfie z telefonu.A gdzie zgubili swoje żony, i dzieci. Ponoć promują prawdziwe rodziny tata mama, i dzieci.

 7. Wyborca pis – „jak toczy się z ciebie dalej nie wytłumaczyłeś” – wybacz, ale nie rozumiem.

  „poza tym to też ludzie ja mam inne poglądy.” – ale poglądy Wyborco można zmienić. Nie drwię z Ciebie, ani nie patrzę na wyborców pis z góry. Przyjmuję, że oceniasz rzeczywistość na podstawie dostępnych Ci informacji ze szczujni tvp i ze stron ziejących rządową propagandą. Kierowaną przez fachmanów z aparatu pis. Którzy bezustannie kłamią i oszukują ludzi – dla władzy i dla pieniędzy. Jeśli nie podejmiesz wysiłku, aby wyjść poza obszar tej bańki informacyjnej, realnie nie masz szans, aby taką propagandę zweryfikować. Ale zrobisz jak zechcesz, to już od Ciebie zależy.

  Na początek może poczytaj sobie o Sabinie Bigosowej i o innych pisowskich milionerach, ich żonach, dzieciach i pociotkach, utuczonych na państwowych posadkach. „Ponad 437 mln zł pensji i nawet do 45 mln zł nagród wypłaciły ludziom związanym z PiS giełdowe spółki z udziałem państwa. We władzach 19 takich spółek zasiadało w ostatnich latach 152 ludzi Dobrej Zmiany. 90 z nich zostało dzięki temu milionerami lub multimilionerami”. Możesz to samodzielnie zweryfikować.

  A na naszym oświęcimskim podwórku zwróć uwagę na fantastyczne kariery w spółkach i spółeczkach skarbu państwa lokalnych liderów pis. Na przykład tych z kompetencjami – wuefista. W dziesięć minut sprawdzisz i chyba mocno się zdziwisz. Możesz. Jeśli tylko zechcesz.

 8. Małpa jak toczy się z ciebie dalej nie wytłumaczyłeś, poza tym to też ludzie ja mam inne poglądy.

 9. Wyborca pis – ” operujesz słowem pisior ,a co to jest?”
  To jest odpowiednik waszego „POye**”, choć jak widać znacznie bardziej umiarkowany.

 10. Milicjant a dlaczego mordowaliście księży? Poza tym jest Konstytucją, poczytaj może coś zrozumiesz.

 11. Małpa operujesz słowem pisior ,a co to jest? Bo mnie najbardziej przypomina no nie wiem co.

 12. Pytanie całkiem do rzeczy, ponieważ dość niedawno, przez kilka lat, szefową szpitala w Oświęcimiu była p. Sabina Bigosowa, osobista psiapsiółka Beaty Szydło.

  Przy okazji w przerwach w dyrektorowaniu szpitalem okazała się też znakomitą znawczynią piłki nożnej (w radzie nadzorczej państwowej spółki PL.2012+, zarządzającej Stadionem Narodowym w Warszawie), oraz bankowości (w radzie nadzorczej banku Pekao, gdzie zarobiła coś ponad milion złotych).

 13. Póki tego nie wiemy, na razie jest: Nemocnice AGEL Český Těšín Rychlý kontakt: +420 558 769 211 abo FNO Poliklinika (Vřesina) 17. listopadu 1790, 708 00 Ostrava-Poruba (to są zwykłe szpitale).

  Tam na pewno musi być jakaś cywilizacja.

 14. Drogi Zatroskany Pisiorze
  „jestem przekonany że wykonaliby,” – no widzisz. Jesteś przekonany. Ale jednak w paru szpitalach, od Pszczyny począwszy, nie wykonali. Bo katolicka „klauzula sumienia” – i co im zrobisz? Więc twoje „przekonanie” warte funta kłaków jest.

  „Przypominam ci, że PiS 10 minut po orzeczeniu chciał się dogadać” – z platformą??? Chyba żartujesz.

  „Więc „piekło kobiet” to tylko i wyłącznie wina Platformy Obywatelskiej.” – tak przypuszczałem. To jasne.

  Nie, nie wchodząc w politykę, chciałem się po prostu dowiedzieć (a pewnie wiele zainteresowanych kobiet też), czy lekarze z położnictwa w Oświęcimiu nie podpisali przypadkiem oświadczenia o „klauzuli sumienia”. A jeśli tak, to gdzie jest najbliższy szpital, w którym lekarze będą jednak ratować życie kobiety?

 15. Pasożytnicze nieroby klerowego kombinatu powinni mieć z Urzędu Sądowy zakaz zbliżania się do dzieci

 16. Czytając większość komentarzy dochodzę do wniosku, że zbędna jest aborcja, eutanazja czy nawet wojna jako składniki eliminacji. My, Polacy, w zaciekłej nienawiści oraz zawiści, sami wzajemnie się pozagryzamy. Zatem: do dzieła!

 17. Drogi „hotinie” napisałeś, że tak wygląda normalność. Marsz dla Życia i Rodziny. Była to manifestacja pod szyldem kościoła katolickiego, tego samego, który jest odpowiedzialny, od stuleci zresztą, za zbrodnie, intrygi, krucjaty, palenia na stosie, pedofilię, chciwość, obżarstwo, cudzołóstwo, mógłbym wymieniać dalej i dalej. Czy Ty rzeczywiście nie dostrzegasz tego co jest złe a co dobre. Nie dostrzegasz tych plag pedofilii, które się przetoczyły przez cały świat. Tak, to w tym kościele one są, którego tak chwalisz za normalność. Co Ci przeszkadzają ci ludzie, którzy w akcie desperacji wychodzą na ulice upominać się o swoje prawa. Jakim musisz być złym i zepsutym człowiekiem, że odbierasz ludziom prawa do bycia sobą. Masz odrażające wnętrze i przypuszczam, że masz również odrażający wygląd, jesteś człowiekiem, któremu nic w życiu nie wyszło i czerpiesz z obrażania innych nieludzką satysfakcję bawiąc się swoim małym pyrtkiem. Kim Ty jesteś, kto Ci dał prawo do tego? Załóżmy hipotetycznie, że to TY taki się urodziłeś i jesteś tym „gejem na smyczy” jak to poetycko nazwałeś, albo twoje dziecko? Co wtedy? Też był byś taki podły?

 18. Ciekawe czy rodzice tych małych dziewczynek uświadomili im już, że podczas ciąży nie będzie im udzielana pomoc, ponieważ Jezusek tak chciał 🙂

 19. No to tym razem główny fotograf Pisułarów postarał się ,żeby pokazać te zdradzieckie mordy tych dwóch tchórzy, którzy na ostatniej sesji rady powiatu nie głosowali przeciwko tej haniebnej propagandzie PISU (spot ukazujący Auswitz).Lansują się jacy oni to katolicy ,a po powrocie do domu siadają do kompa i na Facebooku opluwają naszego prezydenta.Na pikniku rodzinnym pstrykali sobie fotki ,i robili selfie wśród mieszkańców Oświęcimia Chcieli jeszcze na koniec kadencji się pokazać.Totalne zera spotkamy się przy urnach wyborczych ,zobaczymy jacy jesteście pewni siebie.

 20. Drogi małpiszonie,
  jestem przekonany że wykonaliby, bo żaden lekarz nie narazi się na odpowiedzialność karną. To, że lekarze są niedouczeni w sprawie ich obowiązków to jedna sprawa, ale robienie prymitywnej histerii po to by wymusić jakieś rozwiązania to inna sprawa. Przypominam ci, że PiS 10 minut po orzeczeniu chciał się dogadać w sprawie zmiany konstytucji, by zachować „kompromis”. Budka powiedział, że nie chce. Nie chce także pomóc Kosiniakowi-Kamyszowi w tej sprawie. Więc „piekło kobiet” to tylko i wyłącznie wina Platformy Obywatelskiej.

 21. Ciekawe czy lekarze szpitala w Oświęcimiu w takiej sytuacji – zagrożenia życia matki – wykonaliby aborcję?
  To dobry temat na interpelację. Ponieważ przypuszczam, że kobiety z Oświęcimia i innych miejscowości w powiecie po prostu chciałyby wiedzieć.

 22. [W oświadczeniu Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników] „nie ma ani słowa protestu przeciwko śmiertelnemu zagrożeniu, jakie niesie ze sobą presja ideologiczna wywierana przez Kościół i z wiązane z nim organizacje, aby łamać polskie prawo poprzez niewykonywanie aborcji w sytuacjach, gdy nie tylko jest to przez prawo dozwolone, lecz również – jako sposób ratowania życia – przez prawo wymagane. Szpital w Nowym Targu, w którym doszło do tragedii, przyjmując imię Jana Pawła II, zobowiązał się wobec Kościoła, iż nie będzie przeprowadzał aborcji. Zobowiązał się do bojkotowania, czyli łamania prawa! I swego zobowiązania dotrzymał – nie przeprowadził ani jednej.
  W oświadczeniu PTGiP nie ma ani słowa o krzywdzie kobiet, o patologii, jaka jest osaczenie środowiska ginekologicznego i położniczego przez religijnych fanatyków, o niebezpiecznym zjawisku zastraszania i oportunizmu lekarzy, którzy z leku przed konsekwencjami wykonywania aborcji zwlekają z jej wykonaniem, nawet w stanach poważnego zagrożenia życia matki.”

 23. ,,Chcecie prawdy o Kosciele Katolickim? Nie z okresu sredniowiecza. Z XX wieku. Obejrzycie film „Zapominane Pralnie: Prawda o Magdalenkach” o stworzonych przez katolickie zakony pralniach, ktore staly sie obozami pracy dla 10 000 kobiet.”
  Zapomniane pralnie: Prawda o Magdalenkach – Mroczna historia Irlandii – Obejrzyj caly dokument | ARTE po polsku

Send this to a friend