Informacje

KRAKÓW. Pierwszy sklep Victoria’s Secret w Małopolsce tylko w Kraków Airport

Sklep Victoria’s Secret został otwarty w ramach formatu shop-in-shop i jest częścią sklepu The Gallery in Kraków i jest zarządzany przez Lagardère Travel Retail w Polsce. Warto zaznaczyć, że w Polsce istnieją tylko dwa inne sklepy tej popularnej amerykańskiej sieci – oba znajdują się w Warszawie.

Wydzielona powierzchnia z ofertą prestiżowej amerykańskiej sieci liczy 35 mkw i znajduje się naprzeciwko gate 1-4, w zastrzeżonej części lotniska. Koncept został zaprojektowany w nowej odsłonie marki: z jasnoróżowymi kolorami  i elementami złota.

Victoria Secret to rozpoznawalna na całym świecie oferta świetnej jakości bielizny, którą uzupełnia równie mocny wybór mgiełek i balsamów do ciała. Warta uwagi jest również kategoria spodni dresowych, bluz i spodenek, która w sklepach pod szyldem Victoria’s Secret jest dostępna wyłącznie w segmencie travel retail. Na rynku lokalnym tego typu produkty są oferowane w ramach odrębnego konceptu Victoria Secret Pink.

Poza najnowszym Victoria’s Secret, będącym częścią The Gallery in Kraków, Lagardère Travel Retail prowadzi na lotnisku w podkrakowskich Balicach także sklepy: 1Minute, So Coffee, Aelia Duty Free, Aelia Beauty, Discover Kraków, Premium Food Gate, Relay, Toys Store, Virgin, #VisitKraków, a także modowe: The Gallery in Kraków. Współpraca Grupy z portem lotniczym trwa od 2007 roku.

Kraków Airport

Poprzedni artykułNastępny artykuł

14 komentarzy

 1. Cześć ,Chętnie poznam normalnego faceta. Nie szukam sponsora, nie interesuje mnie jakie masz zarobki, samochód itp. Przede wszystkim cenię kulturę osobistą i poczucie humoru, wygląd dla mnie to sprawa drugorzędna. Zainteresowanych panów zapraszam do kontaktu najlepiej na moim profilu gdzie zobaczysz moje prywatne zdjęcia : bit.ly/profil-moni89-pl

 2. Co nas Oświęcimian może interesować jakiś tam sklepik że stringami na Krakowskim lotnisku .Skończcie już wreszcie pisać o tym lotnisku nikogo to nie interesuje.Zajmijcie się lokalnymi sprawami , i przestańcie usuwać istniejące artykuły o Oświęcimskich splywach kajakowych nad sołą.

 3. Skąd wiesz Mysiu, może kupują taką bieliznę dla siebie? Całkiem możliwe. Katoliccy fanatycy to hipokryci.

 4. A ty Asior pewnie nie widujesz takiwj bielizny w sypialni.
  No cóż…

 5. „Z życia pisiorskich nepotów i złodziei” – odcinek 15678. Mąż posłanki Emilewicz dostał właśnie świetnie płatną posadę w spółce Orlen Asfalt. Z wykształcenia jest politologiem. Zero doświadczenia lub kwalifikacji.

  Brawo pis.

  Coś asie i bredzący chcielibyście dodać? Pewnie nie.

 6. @czytający w zbożu

  Czekałam na twoją rzeczową i jak zwykle trafną opinię. Brawo. Kolejny raz wyjątkowo sprawnie odnosisz się do tematu.

 7. @małpa
  twoje wypowiedzi małpo wszeteczna są ostatnio równie płaskie jak twój encefalogram

 8. Eeech, zobaczyłbym Marka Sowę i Janusza Chwieruta w takiej bieliźnie.

 9. Poważnie pytam: jak to możliwe, że na lotnisku imienia Jana Pawła II nie ma sklepu z dewocjonaliami, ale za to można kupić takie świństwa? Co na to prezes lotniska bogobojny Włoszek?

 10. W takich sklepach to tylko „biedni” uchodźcy z Ukrainy wspomagani socjalem Polskiego podatnika kupują. ( Jak ktoś nie wieży zapraszam do Krakowskiej galerii)

 11. Przecież te sklepy to jeden wielki grzech! Jak katolicki prezes lotniska może na coś takiego pozwalać? Skandal!

Send this to a friend