Biznes, Informacje, Sport, Wideo

KRAKÓW. Nowy salon Business Lounge w Kraków Airport

W czwartek 8 grudnia mieliśmy przyjemność powitać pasażerów w nowo otwartym salonie Business Lounge. Nowy salon Business Lounge zlokalizowany jest w części zastrzeżonej lotniska, na przeciwko gate-u 2. 

Z przyjemnością obserwujemy jak na krakowskim lotnisku konsekwentnie odradza się ruch pasażerski,  w tym biznesowy, tak ważny dla rozwoju gospodarczego Krakowa i Małopolski.” – powiedziała Natalia Vince rzecznik prasowy Kraków Airport.

W nowym Business Lounge pasażerowie mogą znaleźć komfortowe miejsce do odpoczynku, pracy
i biznesowych spotkań
.” – dodała Natalia Vince  Kraków Airport.

Salon  o pow.  850 metrów, dwupoziomowy i przestronny jest dedykowany zarówno dla pasażerów podróżujących do krajów strefy Schengen jak i Non Schengen. Podróżujący do krajów strefy Non Schengen są zobligowani do przejścia do punktów kontroli paszportowej, tak więc powinni opuścić salon z odpowiednim zapasem czasu, tak by zdążyli poddać się wymaganej kontroli granicznej (odległość ok. 2 minuty pieszo).

Godziny otwarcia salonu oraz więcej szczegółów na stronie internetowej Kraków Airport: www.krakowairport.pl

Poprzedni artykułNastępny artykuł

15 komentarzy

 1. Co tam nam dzisiaj znowu obiecał pis? Laptopy dla wszystkich czwartoklasistów! Jeszcze większe dopłaty do paliwa dla rolników! Jeszcze większe emerytury dla rolników bez podnoszenia składek! Skąd pieniążki? Jak zwykle, się pożyczy albo dodrukuje. No to jak tak dalej pójdzie, inflację będziemy mieć jak na początku lat dziewięćdziesiątych, a gospodarkę szlag trafi. Dla kogo więc ten business lounge w Balicach? To proste – dla partyjnych aparatczyków pis. Im na pewno się nie pogorszy.

 2. @Anonim
  jakże mi przykro, że nie zrozumiałeś prostego języka, ty musisz jednak być bliskim kumplem małpy.

 3. @Anonim
  kiedy umiejętności ci nie staje, wtedy czas na odwołanie … durnyś anonimie

 4. @gwiazdor

  Jak już siadasz do klawiatury i masz zamiar coś napisać to upewnij się, że twe palce mają połączenie z mózgiem. Ciężko się czyta te twoje pseudoposty…

 5. Malpa jak umiesz czytać to poczytaj czym była cepelia i kto ja rozkradl , zresztą tak tam nic nie kupiłaś bo wolałaś wódę i jabole i dlatego taki jest stan twojego łba!

 6. Oświęcimian Cepelia ani księgarnia nie interesuje. Jest niezbędny monopolowy. Kto taki plan handlu ustawił?

 7. @Gwiazdor

  No chłopaku ty temu swojemu PiSowi to już całkiem bez wazeliny do tyłka wyskakujesz…

  Wiem, wiem – udajesz że obraziłeś się na wszsytkich ale trolling na rzecz PiSu musi być.

 8. @małpa
  cierpisz na intelektualną sraczkę połączona z zanikiem pamięci, współczuję ci małpiszonie.

 9. Ale z ciebie skończony cham.
  Tak, sklepy cepeliowskie padają, jeden po drugim. Choć nasz oświęcimski trwał przez te wszystkie lata, aż do teraz. To oczywiście nie ma nic wspólnego z podwyżkami podatków, kosztów pracy, cen energii, itp, itd. Ot tak, sklepy umierają. A ich personel idzie na dobrozmianową trawkę.

  A teraz chamie możesz sobie pobluzgać.

 10. @małpa
  ty już nawet nie potrafisz napisać posta, który nie zaczynałby się od kłamstwa, To nie „Cepelia” naprzeciwko OCK upadła tylko „Fundacja Cepelia Polska Sztuka i Rękodzieło” zresztą już w październiku. A początki upadku „Cepelii” małpiszonie,to lata 90 ubiegłego stulecia i dobra zmiana nie ma tu nic do rzeczy. Internet jest pełen informacji na ten temat. Ale ty małpo wolisz łgać i rzucać g**nem w wentylator.
  Łżesz małpo coraz bardziej bezczelnie, Goebbels się cieszy ma wiernego ucznia.

 11. To doskonała wiadomość. Oświęcimianie przecież o niczym innym nie marzyli.

  Gorsza wiadomość jest taka, że „Cepelia” naprzeciwko OCK właśnie zbankrutowała. Przetrwała komunę, przetrwała Balcerowicza, kryzys Lehman Brothers, a nawet przetrwała pandemię. Niestety dobiła ją dobra zmiana i polski ład.
  Żegnaj „Cepelio”. Spoczywaj w pokoju.

Send this to a friend