Informacje, Wideo

KRAKÓW. Andrzej Adamczyk, minister infrastruktury o inwestycjach na kolei

W poniedziałek 12 czerwca gościem Tematów Dnia w TVP3 Kraków był Andrzej Adamczyk, minister infrastruktury. – Nowy rozkład jazdy, to kilkadziesiąt nowych stacji kolejowych w miejscach, gdzie do tej pory pociągi się nie zatrzymywały. 

Obejrzyj całą rozmowę z Andrzejem Adamczykiem, minister infrastruktury:

TVP3 Kraków
Poprzedni artykułNastępny artykuł

8 komentarzy

  1. Zastanawiam się gdzie jego ministerstwo ma siedzibę? Pewnie w Krzeszowicach, bo ciągle siedzi na południu zamiast w Warszawie.

  2. Nawet gdyby PiS kradł co jest nieprawdą,to by się podzielił z Polakami a nie Niemcami jak Tusk i jego wierne zaprzańce.

  3. Hotinku może napiszesz o Twojej przynależności do PZPR…. A teraz świętoszka i katolika udajesz…. A może Pan Adamczyk zrobi konferencję o obiecankach obwodnicy o długości 1 km….tak, tak, 1 km……. może wypowiesz się o milionach i prawie milionach dla dojnej zmiany pi$…..

  4. To już ostatnie wywiady przed upadkiem po przegranych wyborach.Skończy się koryto +

  5. hotlin, biedaku, będzie nam lepiej i bezpieczniej niż pod ruską onucą pod którą usiłujecie nas wsadzić ! Cały cywilizowany świat ma was po dziurki w nosie

  6. Brawo rząd Zjednoczonej Prawicy! Polacy życzą kolejnych wygranych wyborów,dla dobra Polski ,a nie Zjednoczonych Niemiec pod unijną niebieska szmatą.

Send this to a friend