Informacje

KRAKÓW. 150 połączeń do 33 krajów w letnim rozkładzie lotów z Kraków Airport

150 połączeń do 33 krajów, oferowane przez 26 linii lotniczych pojawi się w letnim rozkładzie połączeń lotniska Kraków Airport, który wejdzie w życie od niedzieli. Do stolicy Małopolski zacznie też operować dwóch nowych przewoźników.

Nowe propozycje krakowskiego lotniska to 150 połączeń do 33 krajów, oferowanymi przez 26 linii lotniczych. W siatce pojawi się 8 nowych destynacji. Nasz bazowy przewoźnik Ryanair uruchomi połączenia do Dubrownika, Faro, Olbii i Triestu. Brussels Airlines powraca po przerwie z połączeniem do Brukseli, zaś od września polecimy z Easy Jetem do Amsterdamu. Na krakowskim lotnisku pojawi się dwóch nowych przewoźników: Air Baltic z połączeniem do Wilna oraz Air Arabia z połączeniem do Szardży. Warto zwrócić uwagę także na połączenia krajowe, które w okresie wiosenno-letnim cieszą się powodzeniem wśród naszych pasażerów. Oprócz Warszawy, PLL LOT oferują także połączenie do Bydgoszczy i Olsztyna, z Ryanairem polecimy do Gdańska i Szczecina. W Kraków Airport kilka dni temu powitaliśmy 2 milionowego pasażera i mamy nadzieję, że jeszcze w tym roku, roku jubileuszowym dla krakowskiego lotniska, przełamiemy barierę 10 milionów pasażerów.Radosław Włoszek, prezes zarządu Krakow Airport.

Radosław Włoszek

Poprzedni artykułNastępny artykuł

11 komentarzy

 1. To kiedy zapadnie decyzja o budowie lotniska w Grojcu. Też będziemy się chwalić na portalach Krakowskich ,że z Grojca będą latać samoloty na cały świat.

 2. Radom.”Na naszych oczach powstaje jedno z najlepiej skomunikowanych miejsc w Polsce. To również akt wielkiej sprawiedliwości wobec tak ciężko doświadczonego miasta (???). To również przedsmak tego, czym będzie CPK – mówił Marcin Horała”.

  Przedsmak. No właśnie.

  Dziś 28 marca – zero odlotów.
  Jutro 29 marca – zero odlotów
  Pojutrze 30 marca – jest: 16:25 jeden samolot LOT do Rzymu
  31 marca – 10:05 jeden samolot do Larnaki
  1 kwietnia – zero odlotów
  2 kwietnia – zero odlotów

  Zbudowane przez pis bezsensowne lotnisko w Radomiu kosztowało 1 000 000 000 złotych. Co miesiąc generuje milionowe straty. Ktoś powinien pójść za to do więzienia.

 3. Pan Włoszek od dawna lansuje się na tym portalu. Chwalipięta chwali się swoimi sukcesami jako prezes portu lotniczego w Balicach.Czsem nawet dwa razy w tygodniu są artykuły o nowych połączeniach lotniczych. Jednak ostatnio uciekł z tonącego statku ( PiS ) i przefarbował się na czerwonego lisa . Liczy się tylko kasa, i koryto+.

 4. Kasa na tą bezustanną autopromocję pewnie z funduszu pomocy ofiarom katastrof lotniczych?

 5. Biorę oto ten salceson i wypędzam z ciebie pisiorskiego szatana – apage!

 6. I to oczywiście nie jest kampania wyborcza kandydata Włoszka. To czysty przypadek.

Send this to a friend