Informacje

KRAJ. Postulaty Ogólnopolskiego Strajku Kobiet

Ogólnopolski Strajk Kobiet dziś, 27 października zaprezentował wszystkie swoje postulaty strajkowe. Uwaga, treść postulatów  zawiera wulgaryzmy.

Postulaty!

 • Wypierdalać z oświadczeniem Przyłębskiej
 • Wypierdalać z Przyłębską
 • Chcemy prawdziwego TK
 • Chcemy prawidłowego SN, w całości
 • Chcemy prawdziwego Rzecznika praw Obywatelskich
 • Chcemy nowelizacji budżetu – kasę na ochronę zdrowia, pomoc dla pracowników, przedsiębiorców, kultury i prawdziwe wsparcie dla osób z niepełnosprawnościami
 • Chcemy pełni praw kobiet, legalnej aborcji, edukacji seksualnej, antykoncepcji
 • Chcemy pełni praw człowieka
 • Chcemy świeckiego państwa, w tym zaprzestania finansowania Kościoła z budżetu państwa i wypierdalać z religią ze szkół
 • Chcemy dymisji rządu
 • Powołujemy Radę Konsultacyjną jak na Białorusi, która będzie pracować nad tym, jak posprzątać burdel po PiS
Poprzedni artykułNastępny artykuł

34 komentarze

 1. To są wasze córki i wasze wnuczki. Młode dziewczyny, studentki, 20-30-latki. Żadne tam lewaczki-terrorystki. Oczywiście najgłośniejsze są wrzaskliwe feministki, ale 95% spacerujących to po prostu wkurzone zwyczajne kobiety.

 2. Te odważne „damy” powinny jeszcze podpisac sie imieniem i nazwiskiem dla uwierzytelnienia swoich postulatow…

 3. Ile wam płacą redakcjo za to że piszecie o tych podrzegaczach i trolach pisowskich?
  Skoro to jest portal powiatowy oświęcimski to tego się trzymajcie…
  Chyba że to tuba pis

 4. Postulaty Kobiet!

  Wypierdalać z oświadczeniem Przyłębskiej
  Wypierdalać z Przyłębską
  Chcemy prawdziwego TK
  Chcemy prawidłowego SN, w całości
  Chcemy prawdziwego Rzecznika praw Obywatelskich
  Chcemy nowelizacji budżetu – kasę na ochronę zdrowia, pomoc dla pracowników, przedsiębiorców, kultury i prawdziwe wsparcie dla osób z niepełnosprawnościami
  Chcemy pełni praw kobiet, legalnej aborcji, edukacji seksualnej, antykoncepcji
  Chcemy pełni praw człowieka
  Chcemy świeckiego państwa, w tym zaprzestania finansowania Kościoła z budżetu państwa i wypierdalać z religią ze szkół
  Chcemy dymisji rządu
  Powołujemy Radę Konsultacyjną jak na Białorusi, która będzie pracować nad tym, jak posprzątać burdel po PiS

 5. “Moje ciało, moja sprawa” No ok. Ale dziecko w łonie matki to nie ciało kobiety tylko inna osoba, która ma takie sama prawa jak ta kobieta. A więc ma prawo do życia. W polskim prawie nie ma przyzwolenia na zabójstwo innej osoby ze względu na fakt, że dana kobieta ma za małe mieszkanie (jak pani Przybysz) czy dziecko ma zespół Downa. Wiele osób z zespołem Downa robi karierę, ma rodziny i dzieci. Kochają i są kochani. A lewactwo chce mieć przyzwolenie na zabijanie takich dzieci. Wiecie kto też chciał mieć władzę nad tym jacy ludzie mogą żyć a nie? Naziści. Nie możemy pozwolić, zwłaszcza w mieście tak dotkniętym przez nazizm na próby powrotu do dyskryminacji człowieka ze względu na to że jest chory i inny niż byśmy chcieli. Pomimo kłamstw wpajanym kobietom przez bojówki antify i skrajnej lewicy nikt nie ogranicza aborcję dzieci, które i tak nie przeżyją (z bezmózgowiem itd), ale nie ma przyzwolenia na zabójstwo dzieci chorych, które mogą normalnie funkcjonować w społeczeństwie.

  Tak, to jest wojna. Wojna osób które są za śmiercią, a tymi którzy są za życiem. Nie pozwólmy by szatan zatryumfował. Musimy odeprzeć atak nieprzyjaciela. Nie pozwólmy by zwyciężyła ideologia śmierci. Chrońmy życie. Chrońmy nasze rodziny. Chrońmy kobiety przed skrajną lewicą. Chrońmy godność człowieka. Michale Archaniele wspomagaj nas w walce z szatanem.

 6. Ta cząstka zdemoralizowanych kobiet wulgarnych atakujących kościół, nie reprezentuje prawdziwych Polek, to nie ten styl, takt i kultura. Najlepiej skomentował to Wojciech Cejrowski:

  „Piekło wyje i bluzga. Szatan szczeka pyskami swoich sług. Normalni ludzie, nawet wściekli, nie posługują się takim językiem. To, co słyszę na tych nocnych manifestacjach brzmi jak wrzaski w trakcie egzorcyzmu. Pod koniec, gdy demon wie, że zaraz musi odejść”.

  A więc opamiętajcie się. Nie można chcieć, aż tak bardzo zabić bezbronnej istoty, ciężko pokrzywdzonej przez los.

 7. Porównałem te postulaty z tymi z sierpnia 1980 r. Te ostatnie, podobnie jak protesty w okresie stanu wojennego zdają się potwierdzać tezę, że opór wobec rzeczywistej dyktatury może uszlachetniać i przynosić dobre owoce. Te pierwsze, oraz towarzyszące im demonstracje, dowodzą, że bunt wobec demokratycznego państwa degeneruje i prowadzi do anarchii.

  Powyższą uwagę potwierdza również charakter protestów na Białorusi oraz w USA.

 8. Człowiek dobrze wychowany i kulturalny potrafi użyć mocnych słów bez wulgaryzmów i bluzg. No cóż jeśli ktoś nie wierzy w diabła to teraz może zobaczyć na własne oczy jak on potrafi przemawiać przez człowieka. Diabeł wyje na ulicach ale i tak nie ma szans…

 9. Czasem trzeba użyć mocnych słów. Nawet wulgarnych. Wszak elektorat karzełka moralnego z Żoliborza i jego pachołka z Pałacu Namiestnikowskiego tylko takie słowa rozumie. A Ty hotinku, zamiast pisać tu głupoty, leć broń kościołów. Tzw. Prezes kazał. PISS! Jakże ja uwielbiam tą nazwę! Jakże ona adekwatna! Azaliż trzeba znać języki obce. A te prostaki ich nie znają. Choćby miały doktoraty, jak pewien doktor z naszego miasta, słynny pisarz listów otwartych i zamkniętych.

 10. Pis niczym nie rozni sie od komuny.NICZYM.Ten sam styl,język,schemat zachowan,sposob uprawiania polityki,nastawianie nas przeciwko zachodowi,represyjnoisc,nieudolnosc,obstawianie wiernymi glupkami stanowisk panstwowych i w administracji,niszczenie elit itp
  To zaszczyt i piekna karta dla mnie jako ojca dwojki dzieci demonstrowac przeciwko takiej sparszywiałej ciagacej nasz kraj na dno władzy.Serce rośnie.Do jutra.!!

 11. @ALLfred 🙂

  Ja (na szczęście) nie pomylilem się co do ciebie.

  PS. Nie przepraszaj, nie klękaj, nie pochylaj się i nie lękaj. Krocz dumnie przez życie z uniesioną głową. Trzymam kciuki.

  Pozdrawiam

 12. Czasem trzeba dosadnie, bo inaczej nie dociera.
  Naczelny zbawca Narodu wywołał wojnę, bo tak lubi. Pal licho dobro Polek i Polaków i kolejne16 tysięcy (oficjalnie) zarażonych…

 13. @masterkosa
  A miałem cię za inteligentnego człowieka. Cóż, człowiek czasem się myli. Przepraszam masterkosa, że źle cię oceniłem.

 14. @wykształciuch pierwszego sortu
  to takie charakterystyczne dla ludzi twojego pokroju, każdy, kto ma nawet minimalnie inne zdanie niż ty, to pisowiec. To taki mentalno-intelektualny nazizm.

 15. To taka wspólna cecha pisiorów – że wykształciuchów lekceważą. Miałeś poza tym coś do powiedzenia, czy tylko tak klepiesz sobie w klawisze?

 16. @wyksztłciuch pierwszego, czegoś tam
  to przejaw mojego lekceważenia ludzi takich jak ty, którzy kiedy nie mają już innych argumentów, to czepiają się literówek. A ty jesteś taki typowy t’human, którego lekceważę.

 17. @wykształciuch ósmy
  Podajesz się za wykształciucha, ale zdanie zaczynasz z małej litery. W podstawówce nie nauczyli?

 18. Idiotki szaleją na ulicach polskich miast, Boże miej nas w opiece przed tą hołotą.

 19. Brzydkie słowa to pikuś. Gorsze są brzydkie myśli. Świat już widział intelektualistów, którym się wydawało że lepiej od pospólstwa wiedzą jak ma wyglądać demokracja. Kilku z brzegu: Pol Pot,Che Guevara, Chomeini.

 20. Ojej! Jestem oburzony. Jak tak można brzydko mówić!

 21. Te czubki nie rozumieją demokracji. Niech idą z tymi postulatami do wyborów. Wróżę sukces 😉

Send this to a friend