Informacje, Wideo

KRAJ. Jarosław Kaczyński wzywa wszystkich do obrony Kościoła

Oświadczenie Prezesa Prawa i Sprawiedliwości, Wicepremiera Jarosława Kaczyńskiego ws. Ogólnopolskiego Strajku Kobiet.

Źródło: Prawo i Sprawiedliwości

 

KRAJ. Postulaty Ogólnopolskiego Strajku Kobiet

Poprzedni artykułNastępny artykuł

17 komentarzy

 1. Możesz mieć taką opinię. Tylko że we wszystkich (poza Watykanem) cywilizowanych krajach Europy miażdżąca wiekszość obywateli jest akurat przeciwnego zdania. Jakieś w związku z tym wnioski?

 2. “Moje ciało, moja sprawa” No ok. Ale dziecko w łonie matki to nie ciało kobiety tylko inna osoba, która ma takie sama prawa jak ta kobieta. A więc ma prawo do życia. W polskim prawie nie ma przyzwolenia na zabójstwo innej osoby ze względu na fakt, że dana kobieta ma za małe mieszkanie (jak pani Przybysz) czy dziecko ma zespół Downa. Wiele osób z zespołem Downa robi karierę, ma rodziny i dzieci. Kochają i są kochani. A lewactwo chce mieć przyzwolenie na zabijanie takich dzieci. Wiecie kto też chciał mieć władzę nad tym jacy ludzie mogą żyć a nie? Naziści. Nie możemy pozwolić, zwłaszcza w mieście tak dotkniętym przez nazizm na próby powrotu do dyskryminacji człowieka ze względu na to że jest chory i inny niż byśmy chcieli. Pomimo kłamstw wpajanym kobietom przez bojówki antify i skrajnej lewicy nikt nie ogranicza aborcję dzieci, które i tak nie przeżyją (z bezmózgowiem itd), ale nie ma przyzwolenia na zabójstwo dzieci chorych, które mogą normalnie funkcjonować w społeczeństwie.

  Tak, to jest wojna. Wojna osób które są za śmiercią, a tymi którzy są za życiem. Nie pozwólmy by szatan zatryumfował. Musimy odeprzeć atak nieprzyjaciela. Nie pozwólmy by zwyciężyła ideologia śmierci. Chrońmy życie. Chrońmy nasze rodziny. Chrońmy kobiety przed skrajną lewicą. Chrońmy godność człowieka. Michale Archaniele wspomagaj nas w walce z szatanem.

 3. Jarek chyba nie muszę ci mówić gdzie mam twój zakłamany i fałszywy kościół. Sam się domyśl.

 4. Szanowni Państwo piszac o de facto polskim kosciele narodowym ,niechcąco uprzedziłem Prezesa. „Brońcie koscioła polskiego ” to sa jego słowa. zatem rozłam juz ma miejsce. Nie powiedział :brońcie kościoła , albo brońcie koscioła katolickiego. Powiedział co powiedział , a jeden z moich ulubionych cytatów mądrości jarka brzmi; nikt nam nie bedzie mówił że białe jest białe a czarne jest czarne . Ot i cały Prezes.

 5. Biedny bezdzietny,bezkobietny samotny starcze…….Budzisz tylko wstręt , obrzydzenie i politowanie nad swoim pustym,tchorzliwym samotnym zwieńczonym obłędem zyciem.

 6. He, he, he, nadchodzi nasz czas. Ciekawe jak będą piszczeć te chude lachony z dobrych domów, gdy je bedziemy łapać za tyłki. He, he, he.

 7. Ja pierniczę! Teraz kibole dostaną białoczerwone opaski i będą takim nowym ORMO.
  Czy pałki też im wydadzą?
  Trzeba wyjeżdżać z tego popapranego kraju mozliwie jak najpredzej.

 8. Ja bedę bronił kościoła katolickiego przed niezasłużonymi oskarżeniami ws. nadłuzyć których regularnie dopuszczają się kapłani ” polskiego koscioła narodowego” , pewni swojej bezkarności .
  Polski koścół narodowy organizacją mafijną!!!

 9. Czy teraz Ci sami będą bronić kościołów co podczas WOŚP przeganiali wolontariuszy zbierających dla dzieci i seniorów ?

 10. „Obywatelki i obywatele Polskiej Rzeczypospolitej Ludowej!

  Zwracam się dziś do Was jako żołnierz i jako szef rządu polskiego. Zwracam się do Was w sprawach wagi najwyższej. Ojczyzna nasza znalazła się nad przepaścią. Dorobek wielu pokoleń, wzniesiony z popiołów polski dom ulega ruinie…”

  Czy tylko ja widzę podobieństwo i analogię ?

Send this to a friend