Informacje

GMINA. W wyborach samorządowych wójt Mirosław Smolarek będzie ubiegał się o reelekcję

Aktualny wójt Gminy Oświęcim Mirosław Smolarek będzie ubiegał się o reelekcję, poinformował o tym fakcie w mediach społecznościowych.
Zdecydowałem, że w nadchodzących wyborach będę się ubiegał o kolejną kadencję na stanowisku wójta gminy Oświęcim. Chcę nadal pracować dla Was i dla naszej gminy i będę się starał o Wasze poparcie. Tak, jak poprzednim razem, startował będę w barwach własnego komitetu wyborczego – myślę, że poznaliście mnie jako człowieka dialogu i zgody z różnymi środowiskami i chcę kontynuować tę linię programową. Wraz ze mną wystartuje grupa sprawdzonych i aktywnych w swoich społecznościach osób – mamy kandydatów do wszystkich okręgów. Niezależnie od tego, na kogo planujecie głosować, serdecznie zachęcam do udziału w wyborach – weźcie w swoje ręce decyzję o przyszłości naszej społeczności.
Foto: Facebook
Poprzedni artykułNastępny artykuł

8 komentarzy

  1. Jeśli szukasz patologii to znajdziesz ją tylko w PiS. Podsłuchy, Inwigilacja i Szczucie. Pegasus służył podsłuchiwaniu opozycji ale także swoich ludzi. Morawieckiego Dudy Bielana Terleckiego Suskiego , wielu innych członków partii PIS. .

  2. Ci trzej przyjaciele z boiska mają tupet jak stąd do Krakowa. Chłopcy, tupet pomieszał wam się ze wstydem? Jak ognia boicie się tradycyjnego forum ?

  3. Tak się składa że Smolarek nie ma kontrakandydata. PiS jest w rozsypce, nikt nie chce wziąć odpowiedzialności za nieuniknioną porażkę.

  4. W gminie Oświęcim płacimy znacznie więcej za wodę i za wywóz śmieci niż mieszkańcy miasta Oświęcim. Wójt Smolarek przez tyle lat nie potrafił z tym nic zrobić, mimo że miastem rządzą jego partyjni koledzy, dlatego Smolarkowi i tym nieporadnym którzy głosowali za absolutorium dla niego już ostatecznie dziękujemy. Paszoł won

  5. Podwyżki są wszędzie nie tylko w Gminie Oświęcim,i w samym Oświęcimiu. Samorządy w ostatnich latach zostały ogołocone przez rząd Szydło,i Morawieckiego.Żeby wykonywać zadania własne muszą podnosić opłaty. Pretensje do poprzedniego rządu.

Send this to a friend