Informacje

GMINA. Rozmawiali o rozwóju Ziemi Oświęcimskiej i Małopolski

17 września członek zarządu województwa Iwona Gibas spotkała się z wójtem gminy Oświęcim Mirosławem Smolarkiem. Spotkanie odbyło się w Agendzie Zamiejscowej UMWM w Oświęcimiu.

Rozmawiamy o bieżącej samorządowej współpracy oraz zadaniach, których realizacja jest odpowiedzią na potrzeby mieszkańców gminy Oświęcim i naszego regionu. Wójt Mirosław Smolarek jest doświadczonym, bardzo aktywnym samorządowcem, zawsze stawiającym sprawy mieszkańców na pierwszym miejscu. Przestrzeń współpracy jest szeroka. A rozmowy bardzo konkretne. Na pewno zrobimy wszystko, by rozwiązywać istniejące problemy oraz wspólnie realizować projekty wpisujące się w rozwój Ziemi Oświęcimskiej i Małopolski

– mówi Iwona Gibas z Zarządu Województwa Małopolskiego.

Mirosław Smolarek, wójt gminy Oświęcim podkreślił, że ceni współpracę z Zarządem Województwa Małopolskiego. – Są sprawy, w których wsparcie samorządu regionu jest niezwykle potrzebne. To są rzeczowe, konkretne rozmowy i działania. A pani Iwona Gibas z zarządu województwa jest takim dobrym duchem gminy Oświęcim, na którego pomoc i zaangażowanie nasza społeczność zawsze może liczyć – mówi wójt gminy Oświęcim.

UMWM

Poprzedni artykułNastępny artykuł

4 komentarze

  1. Przecież Krystyno to twój pis nakazał zmianę uchwał samorządów. Żeby dostać pieniądze z Brukseli po to, aby sypnąć groszem i wygrać wybory. Wykorzystał was. Znowu zostaliście przez Kaczyńskiego oszukani.

  2. Po co ? No może po to by wyrazić, że pewne fundamentalne zasady mają dla nas znaczenie. Bo jeśli nic nie ma znaczenia to po co żyć ?

  3. Sejmik województwa małopolskiego wycofa deklarację w sprawie lgbt. I po co było całe to zamieszanie?

Send this to a friend