Informacje

CHEŁMEK. Śmiertelne potrącenie na przejściu dla pieszych

W piątek 11 lutego rano o godzinie 6.45 w Chełmku na ulicy Krakowskiej doszło do wypadku drogowego, w którym zginęła 68 – letnia piesza potrącona przez samochód osobowy.

Na miejscu pod nadzorem prokuratora zostały przeprowadzone czynności, podczas których policjanci ustalili, że 20 – letnia mieszkanka Chełmka kierując samochodem marki Opel potrąciła przechodzącą przez przejście dla pieszych 68 – letnią mieszkankę Chełmka. Pomimo blisko godzinnej reanimacji życia poszkodowanej nie udało się uratować.

W trakcie dalszego postępowania śledczy ustalą wszystkie okoliczności tej drogowej tragedii.

KPP Oświęcim

Poprzedni artykułNastępny artykuł

3 komentarze

  1. Nieoznakowany radiowóz winien stanąć na ul. Zaborskiej na wysokości ul. Wąwóz. Tam kierowcy olewają pieszych. Brylują w tym młode panie. Pozdrawiam „cierpiarza”, który kilka dni temu o mały włos nie zabił pieszych na przejściu przy ul. Królowej Jadwigi. Na szczęści byli oni mądrzejsi od niego i nie weszli na przejście. Facet wyprzedał pojazdy i z lewoskrętu pojechał na wprost z bardzo dużą prędkości. Jak ktoś ma filmik to proszę przekazać go Policji. Potencjalnych morderców trzeba tępić.

  2. Dawid to hiena cmentarna, reklamuje się pod artykułami o śmiertelnych wypadkach. Łatwo ten numer sprawdzić w google. Jak można być takim śmieciem…

  3. Proszę rodzinę osoby zmarłej o kontakt, przekażę istotne informacje w sprawie. Dawid 579925890

Send this to a friend