Informacje

CHEŁMEK. Nad stawem palili marihuanę

Policjanci z Ogniwa Patrolowo – Interwencyjnego Komisariatu Policji w Chełmku zatrzymali 18 – letniego mieszkańca Chełma Śląskiego, podejrzanego o przestępstwo narkotykowe. Nastolatek oraz jego o trzy lata starszy znajomy,  aby zapalić marihuanę wybrali się nad staw.

W ubiegłą niedzielę wieczorem (3.01.2021) policjanci,  patrolując  rejon ulicy Przemysłowej w Chełmku, zauważyli dwóch mężczyzn ukrywających się w zaroślach rosnących nad brzegiem jednego ze stawów.  W związku z powyższym mundurowi  podeszli bliżej. Podczas legitymowania młodych mężczyzn funkcjonariusze wyczuli woń marihuany, której dwa woreczki ujawnili przy 18 – letnim mieszkańcu Chełma Śląskiego.  W związku z powyższym nastolatek został zatrzymany i trafił do Komisariatu Policji. Przeprowadzone badanie testerem narkotykowym wykazało, że zabezpieczony susz roślinny to marihuana.

Na podstawie zebranych dowodów  zatrzymanemu został postawiony zarzut posiadania narkotyków, za co grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

KPP Oświęcim

Poprzedni artykułNastępny artykuł

1 komentarz

  1. Szkoda że kogoś nie zabił na pasach kierując po pijaku, miałby krótszy wyrok lub szansę na zawiasy. Kiedy będziemy normalnym krajem?

Send this to a friend