Biznes, Informacje

Salon BB Home Decor – tynki dekoracyjnej i farby do każdego wnętrza

Chcesz odmienić wystrój swojego domu? Szukasz wysokiej jakości farb do wnętrz lub oryginalnych tynków? Odwiedź salon BB Home Decor w Oświęcimiu.

Aranżacja wnętrz naszych mieszkań i domów jest bardzo ważna, ponieważ są one naszym miejscem odpoczynku, pracy a przede wszystkim indywidualną przestrzenią, z której jesteśmy dumni. Bez względu na to, czy szukasz klasycznych, eleganckich tapet czy z wykorzystaniem betonu chcesz osiągnąć efekt surowego, industrialnego loftu z pomocą salonu BB Home Decor z Oświęcimia sprawisz, że Twoje wnętrza nabiorą niepowtarzalnego stylu.

W ofercie salonu BB Home Decor znajdziesz zarówno różnego rodzaju profesjonalne dobrze kryjące farby i odporne tynki firmy Luxmal, jak i bardziej wyszukane materiały wykończeniowe, takie jak luksusowe tapety versace czy panele 3D, które będą imitować opływowe kształty lub geometryczne bryły. BB Home Decor oferuje materiały, które nie tylko będą się świetnie prezentować na Twoich ścianach, ale także zapewnią bezpieczeństwo i wygodę użytkowania.

Tynki dekoracyjne

Bez względu na to, czy szukasz minimalistycznych drapowań, imitujących naturalne surowce, faktur czy delikatnego połysku. Tynki ozdobne sprawią, że Twoje wnętrza nabiorą niepowtarzalnego charakteru.

 

Panele ścienne 3d

To gipsowe płyty, które doskonale sprawdzą się w aranżacji i uzupełnią Twój indywidualny projekt.

 

Panele z mchu

Towarzystwo pięknej i trwałej zieleni, niewymagającej żadnej opieki ozdobią domowe, jak i firmowe wnętrza.

 

Tapet ścienne PREMIUM

Tapety od najlepszych projektantów zaskoczą i zadowolą nawet najbardziej wybredne gusta. Pełna paleta wzorów sprawi, że wnętrze nabierze wyjątkowego stylu.

 

Farby Dekoral Professional

Produkty marki Dekoral Professional to szereg różnorodnych rozwiązań, które będą odpowiedzią na wszystkie potrzeby pojawiające się podczas zaawansowanych prac remontowych.

 

Specjaliści z BB Home Decor kompleksowo pomogą wybrać odpowiednie materiały, aby uzyskać nowoczesną aranżację w dużych domach, ale także w małych mieszkaniach, uzyskując przyjemną przestrzeń użytkową.

Szukasz wykonawcy?

BB Home Decor od zawsze współpracuje z najlepszymi w branży, zapewniając autoryzowanych specjalistów pracujących z produktami Luxmal. Gwarancję jakości zapewnia m.in firma Tomasz Fras Fach-Mal (nr tel.508 528 312).

BB HOME DECOR
ul. Stara Droga 20a, Oświęcim (kierunek Zator)
Zadzwoń: +48 796 861 060 lub +48 574 630 150
Napisz: biuro@bbhomedecor.pl
www.bbhomedecor.pl

 
 

art. powstał razem z partnerem
Poprzedni artykułNastępny artykuł
Send this to a friend