Informacje

BOBREK. Ciało zamordowanej kobiety w domu i mężczyzny przy torach

Policjanci z oświęcimskiej Komendy Policji pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Oświęcimiu ustalają okoliczności zgonu 41 – letniej mieszkanki gminy Chełmek oraz jej 42 – letniego męża.

Dziś (29.06.2023) tuż po godzinie 11 kobietę niedającą oznak życia z ranami klatki piersiowej odnalazła rodzina. Chwilę później śledczy otrzymali informację od maszynisty pociągu relacji Oświęcim – Chełmek o zwłokach mężczyzny znajdujących się przy torowisku. Okazało się, że należą one do 42 – letniego męża denatki.

Aktualnie śledczy prowadzą oględziny i ustalają okoliczności, które doprowadziły do tych tragicznych zdarzeń. Zwłoki denatów zabezpieczono do sekcji.

Poprzedni artykułNastępny artykuł

6 komentarzy

  1. Zdjęcie może być poglądowe, natomiast informacja ma być rzetelna. Owszem jest pociąg relacji Kraków Oświęcim, ale pociągu relacji Chełmek Oświęcim nie ma. Wiele stacji podawało, że zdarzenie miało miejsce w Oświęcimiu, co jest nieprawdą. No ale takie teraz mamy dziennikarstwo. Ktoś napisał, że redaktorzy wyjechali na wakacje, a w redakcjach zostali praktykanci. I chyba miał rację.

  2. @szuwar
    Przy tak strasznej i tragicznej informacji zdjęcie do artykulu jest na pewno najważniejsze…
    Ja pie*dolę, dzban roku

  3. Ej pismaku od kiedy zalączony na foto poc.jezdzi w relacji Oświęcim- Chełmek?Z tego co wiem to poć .do Krakowa .Trochę wiedzy o szlakach,,,odstępach i p.odst. to .się kłania.

  4. Jakaś nowa linia kolejowa powstała. Jedni podają, że zdarzenie miało miejsce w Oświęcimiu, a inni tworzą nowe linie kolejowe. Rzetelne dziennikarstwo przestało istnieć.

Send this to a friend