Informacje

ZATOR. Ta zabawa będzie drogo kosztować

Policjanci z Komisariatu Policji w Zatorze w kilka dni ustalili, a następnie zatrzymali sprawcę uszkodzenia mienia. 19 – latek z pobudek chuligańskich wybił szklane elementy wiaty przystankowej. Teraz poniesie surowe konsekwencje za popełnione przestępstwo oraz brak poszanowania dla mienia publicznego.

Do uszkodzenia wiaty jednego z przystanków znajdujących się przy ulicy Oświęcimskiej w Zatorze doszło podczas ubiegłego weekendu (2/3.04.2022).  Wartość strat oszacowano na 1 tysiąc złotych.

Poszukiwaniami sprawcy niezwłocznie zajęli się zatorscy policjanci. W efekcie prowadzonych przez kilka dni czynności funkcjonariusze ustalili, że związek ze sprawą ma 19 – letni mieszkaniec Przeciszowa.

Wczoraj (7.04.br.) policjanci zatrzymali podejrzanego w jego miejscu zamieszkania. Młody mężczyzna trafił do komisariatu Policji, gdzie na podstawie zebranych dowodów usłyszał zarzut uszkodzenia mienia. Nastolatek przyznał się do zarzucanego mu czynu i dobrowolnie poddał karze w wymiarze grzywny w kwocie 1500zł oraz obowiązku naprawienia szkody.

KPP Oświęcim

Poprzedni artykułNastępny artykuł

1 komentarz

Send this to a friend