Informacje

ZATOR. Motocyklista wyprzedzał na podwójnej ciągłej

W dniu 16 sierpnia 2021 o godzinie 13.10 służby ratunkowe interweniowały w związku z wypadkiem drogowym do którego doszło w Zatorze  ulicy na ulicy Wadowickiej.

Jak wstępnie ustalili policjanci 31 – letni mieszkaniec powiatu głogowskiego,  kierując motocyklem marki BMW, podczas wyprzedzania ciągu pojazdów na podwójnej ciągłej, uderzył w bok samochodu marki Renault, którym kierował  38 – letni mieszkaniec powiatu tureckiego, a który wykonywał manewr skrętu w lewo na stację paliw. Po uderzeniu w renault motocyklista przemieścił się uderzając w dwa zaparkowane samochody.

Do szpitala z obrażeniami ciała Pogotowie Ratunkowe przewiozło motocyklistę oraz jego 31 – letnią pasażerkę. Z kolei kierowca samochodu oraz podróżująca z nim żona oraz trzyletnie dziecko, nie doznali poważniejszych obrażeń ciała.

W trakcie dalszego postępowania policjanci ustalą dokładne okoliczności tego wypadku drogowego.

Policjanci ponownie apelują o przestrzeganie przepisów oraz uwagę i koncentrację za kierownicą. Lekceważenie bezpieczeństwa na drodze stwarza ogromne zagrożenie dla innych uczestników ruchu i może doprowadzić do poważnych i nieodwracalnych konsekwencji.

KPP Oświęcim

Poprzedni artykułNastępny artykuł
Send this to a friend