Informacje, Sport

ZATOR. Imponujące tempo na budowie Miejskiego Ośrodka Sportu

Trwają intensywne prace przy budowie Miejskiego Ośrodka Sportu w Zatorze. W ciągu niespełna czterech miesięcy budynek zyskał m. in. pokrycie dachowe, imponujące szklenia, instalacje wewnętrzne oraz tynki i wylewki. Zaawansowane są również prace przy powstawaniu nowych trybun. Częściowo zostały wykonane roboty z zakresu zagospodarowania terenu wokół obiektu.

Zator.pl

Poprzedni artykułNastępny artykuł

11 komentarzy

  1. JCh robi nam „warszawską” politykę. Nie jest już liderem! Priorytety się pomieszały. Np. Boiska przy szkołach w opłakanym stanie, brak dobrych miejsc pracy a panu JCh wymarzyła się wielopoziomowa restauracja. Hit za hitem.

  2. Droga @, a dlaczego w Oświęcimiu jest lipa? Jak wyglądają boiska? Jak wyglada urząd miasta?

  3. Typowe wyrzucanie publicznych fundudzy. Dlaczego w pipidówie jaką jest Zator siedziba LKS-u musi mieć kosmiczny kształt, kosztując przy tym kosmiczne pieniądze?

  4. ZIBI uważaj na pomówienia. Sprawdź najpierw w urzędzie miasta na co JCh złożył wnioski? I czy złożył?

  5. Wnioski były składane kilka razy no ale jak wiadomo wicewojewodą Małopolski był nasz nieustraszony starosta wuefista Starzec.przez jego biurko przechodziły wszystkie wnioski ale w wyniku zemsty za przegrane wybory z PJCH. lądowały w koszu.

  6. Drogi ZIBI, a czy JCH złożył taki projekt z prośbą o dofinansowanie? W Oświęcimiu mamy najbrzydsze boiska ever.
    W Oświęcimu nic się nie da!

  7. Pieniądze pochodziły z funduszu lojalnościowego dla wyborców PIS. Wedle zasady gdzie my tam kasa leje się strumieniami, a dla reszty gest Lichockiej.

Send this to a friend