Informacje

KRAKÓW. Do Paryża z linią lotniczą Air France z Kraków Airport

Do Paryża z linią lotniczą Air France polecimy również z Kraków Airport w sezonie ZIMA 2023/24.

„Paryż cieszy się wielką popularnością wśród naszych pasażerów; to połączenie wzmacnia ruch turystyczny oraz biznesowy intensyfikując kontakty gospodarcze między Małopolską a stolicą Francji. Cieszy nas zatem decyzja Air France o utrzymaniu połączenia z lotniskiem Paryż-Charles de Gaulle również w nadchodzącym sezonie zimowym.”mówi Radosław Włoszek, prezes zarządu Kraków Airport.

Prace nad zimową siatką połączeń trwają. W zeszłym tygodniu również holenderskie linie lotnicze KLM – będące wspólnie z AirFrance częścią sojuszu SkyTeam – zwiększyły ilość rejsów na trasie Kraków – Amsterdam z 3 do 4 rejsów dziennie.”dodał Radosław Włoszek, prezes zarządu Kraków Airport

 

Połączenie na trasie CDG – KRK – CDG dostępne będzie 3 razy w tygodniu, we wtorki, czwartki i niedziele.

Z czym kojarzy się Francja? Z elegancką modą, najlepszymi winami, sztuką i kulturą. Kraj o trzech kolorach na fladze ma jednak do zaoferowania znacznie więcej. Niewątpliwie odkrywanie Francji warto zacząć od jej stolicy. Flagowe atrakcje Paryża to wieża Eiffla, Luwr, Łuk Triumfalny i Pola Elizejskie, ale sporo atrakcji znajduje się również poza turystycznym szlakiem.

Więcej o Francji, Paryżu na blogu #Airgate: Zakochaj się we Francji – Kraków Airport Blog (krakowairport.pl)

Kraków Airport

Poprzedni artykułNastępny artykuł

1 komentarz

Send this to a friend