Informacje

Wypadek rowerzysty w Kętach: poszukiwania kierowcy

Wypadek rowerzysty w Kętach: poszukiwania kierowcy niebieskiego samochodu, który nagle zahamował, powodując upadek rowerzysty. Policja apeluje do świadków o kontakt.

potrącenie rowerzysty
potrącenie rowerzysty

Wypadek Rowerzysty w Kętach: Poszukiwania Kierowcy

W dniu 1 lipca 2024 roku o godzinie 20 do Komisariatu Policji w Kętach zgłosił się 55-letni mieszkaniec powiatu wadowickiego. Mężczyzna powiadomił, że tuż przed godziną 17, jadąc na rowerze ulicą Spacerową w Kętach, w pobliżu skrzyżowania z ulicą 3-go Maja, został wyprzedzony przez samochód, który nagle zahamował. W wyniku gwałtownego hamowania rowerzysta upadł na jezdnię, doznając urazu łokcia i kolana. Kierowca samochodu odjechał z miejsca zdarzenia, a pierwszej pomocy rowerzyście udzielili inni uczestnicy ruchu drogowego.

Działania Policji i Apel do Świadków

Aktualnie policjanci prowadzą czynności mające na celu ustalenie dokładnych okoliczności zdarzenia, w tym również danych osobowych kierowcy samochodu, prawdopodobnie marki Skoda lub Fiat Stilo koloru niebieskiego, który brał udział w zdarzeniu. W związku z tym, Komisariat Policji w Kętach prosi świadków tego zdarzenia o kontakt pod numerem telefonu 47 83 26 500.

Poprzedni artykułNastępny artykuł
Send this to a friend