Informacje, Wideo

WYBORY. Ostry „wątek oświęcimski” w ogólnopolskiej kampanii wyborczej

Kampania wyborcza z dnia na dzień rozpędza się coraz bardziej, tym razem jeden z największych komitetów wyborczych dodał „wątek oświęcimskim” do swojej ogólnopolskiej narracji. Czy słusznie?

Obejrzyj spot poniżej:

Źródło: Facebook.com

Poprzedni artykułNastępny artykuł

24 komentarze

 1. hotlin , nie uważasz, że trzeba w końcu spłukać smród który się za tobą wlecze?

 2. Pani Mario, taki ładny dzień, a pani musiała przypomnieć o istnieniu kuratorki Nowak. Jak jeszcze ktoś dołoży do niej grubego Czarnka, no to normalnie szlag mnie trafi.

 3. Jeżeli chce Pan odpolitycznić szkołę to proszę zacząć od swojej koleżanki Nowak, Kuratora Oświaty

 4. „za ich rządów polska najbardziej się rozwija ze wszystkich krajów grupy OECD w I kwartale 2023 prześcignęli we wzroście PKB nawet Chiny.”

  Poważnie tak mówili w tvp? Chłopie, to ty może zrobisz ze mną biznes. Jestem amerykańskim żołnierzem i podczas wojny w Iraku znalazłem z kolegami dziesięć ton złota. Teraz trzeba tylko zebrać pieniądze na bezpieczne wywiezienie go do Nigerii, dlatego proponuję ci, abyś wpłacił 100 000 złotych na rachunek 846363948567 w banku na Kajmanach, a otrzymasz sto milionów jako udział w zyskach. Interes jest pewny. Wchodzisz?

 5. Polecam głosować na PiS. Mimo skutków wojny na ukrainie i inflacji za ich rządów polska najbardziej się rozwija ze wszystkich krajów grupy OECD w I kwartale 2023 prześcignęli we wzroście PKB nawet Chiny. Rekordowo zwiększa rezerwy złota zabezpieczając przed ewentualnym kryzysem. Dbają o interes narodowy uniezależniając się od rosji budując Baltic Pipe i przekom Mierzei Wiślanej. Mimo problemów z inflacją bezrobocie jest na wyjątkowo niskim poziomie. Dbają o naszą granicę niewpuszczając agresywnych migrantów dzięki czemu nie ma ataków terrorystycznych. Założyli WOT i wojska cybernetyczne. Budują Via Carpatię aby wschód polski był wyrównany gospodarczy z resztą Polski. Zlikwidowali biedę dzieci dobrze pamiętaną w latach 90. Pomagali przedsiębiorcą w czasie COVID dzięki czemu uratowali miliony miejsc zatrudnienia. Wprowadzili coraz więcej cyfrowych usług typu e-recepta. Dzięki nim jest ustawa, która zakończyła dziką reprywatyzację i antylichwiarska. Powinno się o tym pamiętać.

 6. Przecież to Tusk powiedział o odpolitycznieniu szkół i uczelni. A co się dzieje w Oświęcimiu? Jak tu uwierzyć PO? Gratulacje p. Mariuszu. Ma Pan mój głos.

 7. Ja miałem informację z innego źródła. Ktoś na takim stanowisku winien być jak żona Cezara.

 8. Ile pan zapłacił za wjazd na teren parafii Świętego Maksymiliana lawetą reklamową?

 9. Niestety pani Aneta została tym wicedyrektorem… Warto przeczytać newsa z interii. Taką mamy Polskę.

 10. Czy to prawda, że Pani która zajumała 70 tysiaków została dyrektorem z nadania jedynie słusznej opcji politycznej? Co prawda już oddała kasę po ugodzie, ale smród pozostał.

 11. Wszystkie osoby zmęczone gdakaniem PO-PISU, uprzejmie uprasza się oddanie głosu na inne komitety.

 12. Mam nadzieję, że TVP pokaże nagranie z sesji oswiecimskiej rady miasta na której radni PO na czele z prezydentem JCH zaciekle walczyli aby uwalić wniosek radnych PiS o zaledwie 10% podwyżki dla pracowników urzędu, jednostek miejskich i pracowników obsługi szkół i przedszkoli. Niech się Tusk z Chwierutem tłumaczą. Bo tam wyraźnie widać co tak naprawdę ludzie PO sądzą o pracownikach budżetówki. Kolejne klamstwa wyjdą na jaw.

 13. Nie mieszkam w Oświęcimiu, ale jeśli to prawda to bardzo słabe to wszystko…

  PS Wszystkim niezdecydowanym wyborcom, sugeruję udział tylko w referendum.

 14. PiS dba o młodych. Swoich młodych. Rozdaje im posady w radach nadzorczych spółek.

  Radny PiS z Poznania Mateusz Rozmiarek ma 31 lat. W radzie nadzorczej spółki Centrum WE (wcześniej CPK Osiedle) zasiada od czerwca tego roku. Spółka miała przeprowadzać mieszkańców spod Baranowa, ale ci przeprowadzką nie są zainteresowani….

  żródło: poznan.wyborcza.pl

 15. Faktycznie, warszawscy PRowcy z PiS nie znaleźli zdjęcia Jacka S. Chyba ze jest gdzieś w ostatnim rzędzie schowany?

  Z merytoryką trudno się nie zgodzić, natomiast gdy nadawcą spotu była Trzecia Droga, a nie tłuste koty z jednej słusznej partii.

 16. Niech jeszcze sprawdzą jak Platforma wynagradza pracowników samorządowych jednostek i urzędników w Oświęcimiu. Czy rzeczywiście dają po 20% podwyżki. Jakie były podwyżki w Oświęcimiu od 2011 roku.

Send this to a friend