Informacje

Wielkie Otwarcie KODANO Optyk w Oświęcimiu! Wszystkie oprawki okularowe za 1zł!

Czy kiedykolwiek marzyłeś o tym, by Twoje okulary były nie tylko narzędziem korekcji wzroku, ale również wyrazem Twojego stylu? WIELKIE OTWARCIE salonu KODANO Optyk w Oświęcimiu to doskonała okazja by spełnić to marzenie! 

KODANO Optyk, Oświęcim, ul. Rynek 16, tel. 532 160 910

W dniach 13 – 21 października 2023 roku zapraszamy Cię na wyjątkowe wydarzenie, gdzie świat mody spotyka się ze światem optyki. Na Wielkie Otwarcie mamy dla Ciebie wszystkie oprawki okularowe tylko za 1zł!

Ale to nie wszystko! Kupując okulary korekcyjne badanie wzroku jest wliczone w cenę! Najnowocześniejszy sprzęt i wykwalifikowani specjaliści zadbają o Twój wzrok na profesjonalnym poziomie!

Nie musisz się martwić, jeśli nie wiesz, co będzie Ci pasować. Niezależnie od tego, czy preferujesz klasyczny wygląd czy bardziej odważne wzory, nasi doradcy klienta pomogą Ci znaleźć idealne okulary, które podkreślą Twój unikalny styl i dopasują je do Twojego kształtu twarzy, osobowości i gustu.

Nasz nowy salon emanuje nowoczesnym i przestronnym wnętrzem, a nasze oprawki okularowe oraz okulary przeciwsłoneczne to najmodniejszy design. W salonie KODANO Optyk możesz znaleźć okulary znanych, światowych marek takich jak: Ray-Ban, Emporio Armani, Versace, Loretto, Perez i wiele innych. Możesz wybierać spośród najmodniejszych okularów, które nie tylko poprawią Twój wzrok, ale także podkreślą Twój niepowtarzalny styl.

Nie zwlekaj! Ta wyjątkowa promocja trwa tylko od 13 do 21 października 2023 roku i obowiązuje przy zakupie kompletnych okularów korekcyjnych – oprawki oraz soczewki okularowe.

Wybierz wygodę i styl, na które zasługują Twoje oczy. Odwiedź nasz nowy salon w Oświęcimiu i zobacz świat w zupełnie nowym świetle!

art. partnerski

Poprzedni artykułNastępny artykuł
Send this to a friend