Informacje

OŚWIĘCIM. „Porozmawiajmy.O”. Zaproszenie do dyskusji przed kamerą

Szanowni Państwo, Szanowni Mieszkańcy Ziemi Oświęcimskiej, stworzyliśmy „Porozmawiajmy.O” – internetowy program oraz przestrzeń wymiany myśli i poglądów. Dyskusje prowadzone są przez ludzi i dla ludzi, którzy chcą rozwoju Oświęcimia i Ziemi Oświęcimskiej.
Odcinki „Porozmawiajmy.O” dostępne są w internecie. Można je znaleźć na gościnnych łamach portalu Oswiecimonline.pl oraz na naszym kanale YouTube (https://www.youtube.com/@porozmawiajmy.o).
Jako pomysłodawcy programu zapraszamy – wszystkich samorządowców, lokalnych aktywistów, przedstawicieli organizacji pozarządowych oraz instytucji – do otwartej, bezpośredniej rozmowy i tym samym, współtworzenia kolejnych odcinków. Jesteśmy otwarci na pomysły. Z radością powitamy Państwa nowe pomysły i propozycje.
Rozmowa nic nie kosztuje. A może coś dobrego z tego wyniknie? W razie zainteresowania naszym programem „Porozmawiajmy.O” zachęcamy do kontaktu mailowego porozmawiajmy.o.oswiecim@gmail.com i telefonicznego 500 146 701.
Paweł Plinta, Jakub Przewoźnik i Waldemar Łoziński, pomysłodawcy „Porozmawiajmy.O”
Poprzedni artykułNastępny artykuł

34 komentarze

 1. Z jakiej opcji jest ten Adamaszek? Siedzi na sesji razem pisem. Zakładał w Oświęcimiu Holownie2050, a teraz niedawno był widziany z pustym sercem KO-PO. O co chodzi gościowi?

 2. Co Panu radnemu tak się nie spodobało? Że ktoś krytycznie wyraził się o PiSie? A poza tym z wypowiedzi wybrzmiewa megalomania. Jak będę tylko miał ochotę na rozmowę, znajdę bez problemu przestrzeń do dyskusji nie anonimowej z każdą osobą pełniąca funkcję publiczną. Nie rozumiem intencji tego posta.

 3. Panie Adamaszek, oczywiście, że jestem chętny do wymiany argumentów. Jeśli postanowię z Panem porozmawiać to podejdę i to zrobię. Nie potrzebuję obecności kamer ani tym bardziej udziału w politycznie nacechowanym kanale radnych PiS. Nie będę promował swym wizerunkiem tego wątpliwego widowiska. Panu też to szczerze odradzam.

  Cenię sobie swoją prywatność ale Panu chętnie się przedstawię.

 4. @Jan Adamaszek

  A od kiedy Pan tu jest od ustalania zasad? Chce Pan coś skomentować – proszę bardzo, chce Pan wnioskować o zamknięcie anonimowego forum – proszę to zgłosić administratorowi. Jeśli nie podobają się Panu wypowiedzi, proszę ich nie czytać. Skoro admin daje takie narzędzie, można anonimowo wyrazić swoją opinię. Nie mam poczucia, abym kogoś obrażał a do funkcji radnego nie aspiruję.

 5. Panie Adamaszek – nie jestem żadnym radnym ani politykiem i nie mam ochoty stawać z kimkolwiek przed kamerą. Natomiast mogę z Panem tu podyskutować – korzystając z uprzejmości admina – bez wyzwisk i osobistych wycieczek. Temat – może Pańskie ostatnie interpelacje?
  I jeśli chce Pan na poważnie, proszę sobie darować uwagi o „loży szyderców”, dobrze?

 6. Szanowna ” Loża szyderców”. … czy jest tutaj „ktoś” kto chciałby ze mną porozmawiać , podyskutować , wymienić merytoryczne argumenty …czyli nie anonimowo a w świetle kamer twarzą w twarz ? …. Temat do uzgodnienia . Tak tylko pytań ….. 🤔😜

 7. Wydaje mi się, że głównym tematem kampanii samorządowej 2024 będą rozliczenia ostatnich ośmiu lat na szczeblu centralnym. Tak więc te wybory dla PiS mogą okazać się wyjątkowo smutne.

 8. Tworki już na Ciebie czekają .Pokuj bez klamek gotowy na przyjęcie nowego pacjenta.

 9. Panem Porębą powinien zająć się prokurator. Wydał na te działki, i apartamenty w Chorwacji więcej niż zarobił i miał na koncie bankowym.Powinien się wytłumaczyć prokuratorowi skąd miał pieniądze na zakup tych działek i apartamentów.

 10. Skończcie te dyrdymały tylko zabierajcie się do pakowania manatków pisowskie złodzieje bo do wiosny niedaleko!!!

 11. Zlokalizowane dotąd przez dziennikarzy działki europosła pis Tomasza Poręby:
  – nad jeziorem Dadaj na Mazurach – 4 hektary z dostępem do linii brzegowej
  – obok Mielca luksusowa willa 280 metrów z fragmentem sosnowego lasu, na podjeździe zaparkowana limuzyna volvo XC90.
  – w Chorwacji trzy wypasione apartamenty na wyspie Korčula
  Dziś jest wielokrotnym milionerem z majątkiem trudnym do wyobrażenia dla przeciętnego Polaka.
  Błąd polegał na tym, że nie przepisał ich – jak to w pisie w zwyczaju – na żonę.

 12. Czekam z niecierpliwością na audyt ministerstwa finansów. Jaka faktycznie jest dziura budżetową.Polacy przekonają się z czego PIS rozdawał tyle socjalu,13 14 i wiele innych .

 13. Zajrzyjmy do statystyk:

  Kanał założony 7 lutego 2023
  Łącznie:
  21 filmów
  30 subskrybentów
  6266 wyświetleń
  Wyłączona możliwości komentowania (zapewne z obawy przed krytyką)

  Z informatycznego obowiazku nie skomentuję treści zamiesczanych na kanale – zostawiam to ocenie ewentualnych widzów.

  Oświęcimski PiS na „jutubie” jest równie nieskuteczny co w „realu”…
  Jest „ch*jowo” ale stabilnie.

 14. Nie martw się pokonaliśmy hitlerowców czerwonych kmerów i tym damy radę, Polacy to dzielny naród!

 15. J…ć PO! Ile firm przejęli Chińczycy za 8 lat rządów PiS-u? Ciekawe czy w tych firmach utworzyli ukryte posterunki policji jak to miało miejsce na zachodzie?

 16. Zaczęło się, pinindzy ni ma !tusk was wyskrobie ,tak jak pisano Partia Oszustow ,sprzeda Polskę i Polaków, pora wyjść na ulicę upomnieć się o swoje!

 17. Gang Olsena powrócił. Znowu będą pouczać innych co jest dobre a co złe w Oświęcimiu. Tylko jak zwykle to było przez ostatnie 8 nic a nic dla Oświęcimia nie zrobili ,i nie załatwili.Caly czas pluli jadem, i nienawiścią do legalnie wybranej władzy, która rządzi Oświęcimiem ..

 18. Jaki program ma PiS? Złodziejstwo partyjnej nomenklatury i utrzymywanie się przy władzy poprzez rozdawnictwo. Natomiast gospodarka to skrzyżowanie pomysłów Edwarda Gierka i Mao Tse Tunga: „Wielki skok” + „Sztandarowe budowy socjalizmu”, wszystko za pożyczone miliardy. Też bezustanna propaganda sukcesu w tvp i szczucie na „wrogów”.

  Działało przez ostatnie 8 lat. Ale już przestało.

 19. Opozycja KO nie ma żadnego
  programu, podobnie
  jak jej oświęcimskie struktury.

 20. Do J…ć PIS
  Cioty i miernoty ,zdradzieckie mordy kanalie ,zdrajcy, targowica , konfidenci to tyko w Pisie znajdziesz.A Ty idż się leczyć Tworki już na Ciebie czekają.

 21. „Zdradzieckie mordy!”
  „Jesteście kanaliami”

  W 2017 roku Jarosław Kaczyński wprowadził te obelgi do dyskursu politycznego w Polsce. I jak widać – przyjęły się.

 22. Do Zibi. Jesteś dla mnie zerem i ciotą POwskąa Ty okarko dowiesz się prawdy jak będą Cię gwałcić uchodżcy z afryki. Wtedy PO da Ci zielone światło na skrobankę.

 23. Wreszcie po miesiącu wyszli z nory.Cykory schowały się po wygranych – przegranych wyborach, a tak się starali obrzydzić mieszkańcom Oświęcimia prezydenta PJCH i ludzi którzy rządzą w Oświęcimiu. Kiedy ściągną z drzew tą zdradziecką mordę wojewody Kmity .Codziennie przechodząc ulicą Piłsudskiego koło Porowski consulting muszę na tą mordę patrzeć, że aż scyzoryk w kieszeni się otwiera.

 24. „Las pamięci”? Doskonały pomysł. Na przykład: jedno drzewo za każdy miliard długów do spłacenia, z jakim zostawia nas pis.

Send this to a friend