Informacje, Kultura

Wakacyjne Kino Plenerowe na Rynku w Oświęcimiu

Dołącz do wakacyjnego kina plenerowego na Rynku w Oświęcimiu! Czekają wygodne leżaki i wspaniałe filmy dla dzieci i dorosłych. Zobacz repertuar na 6 lipca i przygotuj się na wieczór pełen emocji!

Wakacyjne Kino Plenerowe na Rynku w Oświęcimiu
Wakacyjne Kino Plenerowe na Rynku w Oświęcimiu

Wakacyjne Kino Plenerowe na Rynku w Oświęcimiu

Miasto Oświęcim zaprasza na wakacyjne kino plenerowe na oświęcimskim Rynku! Przygotowano wygodne leżaki i ciekawy repertuar filmowy, zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

Pierwsza odsłona kina plenerowego już 6 lipca

godz. 19:00 – PINOKIO (2021)
Młody Pinokio ma dość życia pod kluczem i pragnie wyruszyć w podróż. Wkrótce dołącza do wędrownego cyrku, gdzie poznaje piękną Bellę. Dziewczyna sprawia, że w drewnianym chłopcu rodzi się prawdziwe uczucie. Od tego momentu Pinokio zrobi wszystko, by zostać człowiekiem z krwi i kości. W towarzystwie prawdziwych przyjaciół nie ma rzeczy niemożliwych!

godz. 20:30 – WAKACYJNA MIŁOŚĆ (2023)
Reżyseria: Sherren Lee
Obsada: Andrea Bang, Robbie Amell
Waverly wyjeżdża na spontaniczne wakacje, aby przemyśleć, czy kariera medyczna jest spełnieniem jej marzeń, czy tylko rodzinną ambicją. Poszukując odpowiedzi w małym kanadyjskim miasteczku, poznaje lokalnego ratownika, Blake’a. Ich wspólne wakacje owocują bardzo silnym uczuciem, a Waverly zamiast prostych odpowiedzi, ma coraz więcej pytań i wątpliwości.

Uwaga: ilość miejsc w kinie plenerowym ograniczona!

Poprzedni artykułNastępny artykuł
Send this to a friend