Wideo

STOP PEDOFILII. Autentyczne zapisy reakcji dzieci na fałszywego pedofila

Czy Twoje dziecko też jest narażone na atak pedofila? Czy oddali się z placu zabaw bez pytania o pozwolenie? Jak reagowały dzieci, gdy „fałszywy pedofil” próbował je wyprowadzić z placu zabaw Autentyczne zapisy reakcji dzieci i rodziców dają do myślenia…

Zobacz materiał filmowy z eksperymentu katowickich policjantów. Film został wykorzystany w kampanii edukacyjnej „Naucz mnie kiedy mówić NIE„.

Materiał filmowy został zrealizowany przed pandemią.

KPP Katowice

Poprzedni artykułNastępny artykuł

8 komentarzy

 1. Tylko że piwo,wóda ,mielonka i paprykaz szczecinski wciąz kosztuja tyle samo,natomiast np. podstawowe materialy budowlane poszły w górę o 25-30%, ale to wiedzą tylko ci bardziej rzutcy. Głąby obracajace sie w kółko wokól swojego lokalnego spożywczaka zyja we własnej bańce o czym mozemy dowiedzieć sie np. z komentarzy hotina…

 2. @hotin

  Politycy (od lewej do prawej) i kler nie muszą tego hasła pojmować (i tak nie zdołają) – zaczęli się do niego stosować… „robiom co chcom”.

  Kościół w Polsce już się przekonał jak to jest gdy wyznawcy się odwracają. pis też to czeka – szybciej niż przypuszczasz… Wyobraź sobie, że są ludzie których nie da się przekupić dodrukowanymi pieniędzmi. Inflacja rośnie – wzrosną ceny – Nawet najzagorzalszy wyznawca pis robiący drobne zakupy pierwszej potrzeby z taczką banknotów w końcu zrozumie, ze cos tu nie gra….
  Kwestia czasu…

  PS. Często przywołujesz (spod roznych nicków) cytat z Rostowskiego „piniendzy nie ma i nie będzie”.
  Będą drogi hotinie. Warte dużo mniej ale będą. Może nawet nominały wzrosną i staniesz się milionerem. Jak za komuny. Pamiętasz?

  Pamietasz…

  Pozdrowionka

 3. Niestety wielu debili nie wie, że najwięcej pedofilów jest wśród ciemnych, niewykształconych beneficjentów zasiłków, którzy gwałcą po pijanemu swoje dzieci i dzieci krewnych. Co do księży: właśnie papież ukarał naszego drogiego biskupa Rakoczego. Księża po kościołach wzywali aby codziennie modlić się za niego. A modliliście się, prawdziwi Polacy katolicy i patrioci?

 4. Niestety wielu debili nie wie, że największy odsetek pedofili to celebryci, biznesmeni, sędziowie, lekarze i tym podobni.

 5. Ks. Szymon Cz. z parafii św Maksymiliana na Osiedlu został skazany przez sąd I instancji na rok więzienia. Siedzi? Oczywiście że nie. To wyrok w zawiasach. W dodatku kościelny adwokat wniósł odwołanie.

 6. Cyt,:
  „…Facet w sukience
  Co kocha dzieci?
  Niejedna głowa
  Za to poleci
  Lub nie polce bo do kościoła
  Żaden papuga dotrzeć nie zdoła…”

  Kult – „Wiara”

 7. Jedni coś robią by chronić dzieci. Niestety znajdują się tacy jak pani Witek, które zabraniają zespołowi d/s pedofilii zebrać się i ustalić zasady obrony dzieci przed zbokami. Zastanawiam się tylko dlaczego to robi? Pewnie zboki w sutannach są lepsi od „cywilnych” zboków.

Send this to a friend