Biznes, Kultura, Wideo

Ruszyła rekrutacja do niepublicznego Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego im. rtm. Witolda Pileckiego w Oświęcimiu!

Akademickie Liceum Ogólnokształcące w Oświęcimiu (LO Pilecki) oferuje naukę w wydzielonej części nowego budynku Małopolskiej Uczelni Państwowej im. rtm. W. Pileckiego w Oświęcimiu zlokalizowanej na terenie kampusu Uczelni, pod okiem wykwalifikowanej kadry akademickiej i najlepszych nauczycieli w regionie.

W Liceum uczniowie będą uczyć się w nowoczesnych, profesjonalnie wyposażonych salach lekcyjnych, laboratoriach i pracowniach uczelnianych: chemicznej, fizycznej, biologicznej,
a dodatkowo będą korzystać z nowoczesnej biblioteki, czytelni, sali fitness oraz stołówki.

Niewątpliwym atutem Liceum jest to, że uczniowie podczas rekrutacji będą mogli wybrać przedmioty w zakresie rozszerzonym, zgodnie ze swoimi zainteresowaniami i planami na przyszłość, spośród przedmiotów takich jak: wiedza o społeczeństwie, geografia, biologia, chemia, fizyka, matematyka. Dodatkowo obok języka angielskiego na poziomie rozszerzonym, uczniowie będą mieli do wyboru jeden z trzech dodatkowych języków obcych (hiszpański, francuski lub niemiecki).

[masterslider id=”70″]

Intencją władz Uczelni oraz dyrekcji Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego jest realizacja wysokiego standardu nauczania, który wyeliminuje konieczność korzystania uczniów z korepetycji, a także przygotuje do startu w konkursach i olimpiadach przedmiotowych.

Niepubliczne akademickie LO Pilecki w Oświęcimiu oferuje przyjazną atmosferę, klasy maksymalnie 24 osobowe, naukę na jedną zmianę, stypendia za osiągniecia w nauce, a także pełny monitoring, bezpieczeństwo i udogodnienia dla osób z niepełnosprawnościami.

Już dziś zapraszamy do Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego im. rtm. Witolda  Pileckiego w Oświęcimiu. Rekrutacja podstawowa trwa do 29 kwietnia 2022 r.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej: www.liceum.mup.edu.pl

Mierz WYSOKO i wybierz jedyne w Małopolsce liceum akademickie w pełni prowadzone przez uczelnię wyższą.

 

ART. ZLECONY

Poprzedni artykułNastępny artykuł
Send this to a friend