Informacje

REGION. Wznowienie połączeń lotniczych Kraków – Kopenhaga

Od 14 lutego 2022 roku SAS wznowił połączenie #PROSTOzKRAKOWA do Kopenhagi. Do stolicy Danii możemy polecieć dwa razy w tygodniu w piątek i poniedziałek.

 „Cieszy nas wznowienie połączenia Kraków -Kopenhaga, to znak, że przewoźnicy powracają do Kraków Airport  z bogatą ofertą siatki połączeń.” – powiedział Radosław Włoszek, prezes zarządu Kraków Airport.

Kopenhaga to wspaniałe miasto na kilkudniową podróż, to także port lotniczy z ciekawą bazą przesiadkową , dzięki któremu można polecieć do wielu krajów na całym świecie. Połączenie ze stolicą Danii ma ogromne znaczenie dla ruchu biznesowego Krakowa I Małopolski.” – dodał Radosław Włoszek, prezes zarządu Kraków Airport.

Kopenhaga, wielokrotnie okrzyknięta jednym z najlepszych do życia miejsc na świecie, różni się znacznie od pozostałych europejskich stolic. Zaskakuje bezpretensjonalnością, ciepłą atmosferą i niezawodnym poczuciem stylu  – widocznym zarówno w designie, architekturze, jak i w modzie ulicznej. Z pewnością warto do stolicy Danii wybrać się w poszukiwaniu artystycznych
inspiracji oraz wyjątkowych zakupów.

Zasady podróżowania do Danii: https://www.gov.pl/web/dyplomacja/dania

Kraków Airport

Poprzedni artykułNastępny artykuł

3 komentarze

  1. To jest świetny pomysł gilgameksie – dzięki poborowi będziemy mogli rzucić milion wojska na lewym skrzydle, milion na prawym skrzydle, a środkiem rzucimy czołgi. Obydwa. Bo chyba reszta niesprawna. .
    A poborowych można przecież uzbroić w figurki Boboli oraz w pisowskie mobilne ołtarze polowe. Uniesieni religijnym zapałem rozbiją ruskich w puch.

  2. Odp. dla @zły. Nie płacz,bo sie PO..asz! Pamietasz kto zlikwidował pobór wojskowy i kilka dywizji za nierzadów PO-PSL?

  3. PiS-u pozbawił nas śmigłowców i okrętów podwodnym. Czym mamy się bronić, kijami bambusowymi? Dlaczego Macierewicz kazał przetłumaczyć na język rosyjski listę polskich agentów wywiadu? Kto za tymi decyzjami sto?

Send this to a friend