Informacje

REGION. Polski Komitet Olimpijski i Kraków Airport rozpoczynają współpracę

Polski Komitet Olimpijski i Kraków Airport zapoczątkowały współpracę w ramach przygotowań do zaplanowanych na rok 2023 r. Igrzysk Europejskich w Krakowie i Małopolsce.

Symbolicznym  rozpoczęciem współpracy  było dzisiejsze (sobota 23 lipca)  spotkanie na krakowskim lotnisku Przewodniczącego Międzynarodowego Komitetu Olimpijskiego Pana Thomasa Bacha, Prezesa Polskiego Komitetu Olimpijskiego Pana Andrzeja Kraśnickiego oraz Prezesa  Zarządu Kraków Airport  Pana Radosława Włoszka. Wizyta Przewodniczącego MKOL Pana Thomasa Bacha w Małopolsce związana jest z odbywającymi się w Krakowie uroczystościami polskiego ruchu olimpijskiego.

 

Poprzedni artykułNastępny artykuł

14 komentarzy

 1. Hotin w formie. Kompletnie nie na temat, ale agresja jest. Klasyka PiZdu. Byle by zaatakować, nie ważne, że bez sensu. Jak już wspomniałem, hotin-putin kompromituje się na każdym kroku. ZjePy tak mają.

 2. Dla was POwców bezmózgowców to liczy się tylko „Für Deutschland”.

 3. Hotinek jak zwykle nie zmarnował okazji do skompromitowania się. Wywleka jakieś dziwne fakty i pomysły sprzed lat, za to w ogóle nie dostrzega kompletnego dziadostwa i marnotrawstwa w wykonaniu ZjeP. Taka to już natura pisowska.

 4. Różnica polega na tym, że w trakcie dyskusji i po wymianie rzeczowych argumentów uznano słusznie olimpiadę zimową w Zakopanem za zbyt drogą dla Polski i niepotrzebną. Dlatego się nie odbędzie. Tak to się działo za peło.
  Natomiast teraz przyszedł z Warszawy rozkaz: olimpiada ma być i już! Więc Polska wyrzuci w błoto pół miliarda, kompletnie bez sensu. Zwłaszcza teraz, gdy mamy cholerny kryzys!

 5. @@@@ A czy ty pamiętasz,kto to chciał wspólnie zorganizować Olimpiadę Zimową 2023,a mundry innaczej polityk z PO chciał na Kasprowym Wierchu wybudować basen? A może ty jeszcze wtedy do przedszkola chodziłeś w krótkich spodenkach niemoto platformiana?

 6. Dokładnie policjancie, dokładnie.
  Szacuje się, że te głupie, bezsensowne i nikomu niepotrzebne igrzyska z udziałem czwartorzędnych zawodników będą kosztować Polskę ok. 400 milionów. W praktyce pewnie grubo powyżej pół miliarda.

 7. Taaa. Najważniejsze to utworzyć komitet i wybrać przewodniczącego żeby wyżeracze jak najszybciej pobierali kasę!!!! jak ci z CPK za pilnowanie łąki. To najważniejsze. Jóź parę lat temu to przerabiano. Niejaka Jagna Marczułajtis była sportsmenka a obecnie- posłanka przez prawie dwa lata pobierała kasę z wyżeraczami z utworzonego komitetu a koniec końcem do żadnych igrzysk nie doszło!!!. Szykuje się replay. Niech sobie podatnik popłaci w końcu kraj w „pełnym rozkwicie jest”

Send this to a friend