Informacje

REGION. Nowe połączenie z Krakowa do Berlina

Od 2 maja w sezonie Lato 2022 Ryanair otworzy nowe połączenie z Krakowa do Berlina Brandenburg. Do największego niemieckiego miasta będzie można polecieć 3 razy w tygodniu:  w poniedziałki, środy i piątki. Bazowy przewoźnik Kraków Airport zapowiada także w letniej siatce zwiększenie częstotliwości połączeń do Gdańska/codziennie/ oraz do włoskiej Pizy /trzy razy w tygodniu/.Dzięki Ryanair od 1 maja będzie można polecieć #PROSTOzKRAKOWA  w środę i niedzielę do Olsztyna-Mazury.

„Od dwóch tygodni  wszyscy z niepokojem obserwujemy działania wojenne na terenie Ukrainy. Zawieszone zostały połączenia z Krakowa z lotniskami w Kijowie, Odessie, Lwowie i Charkowie.
Na krakowskie lotnisko przyjeżdżają pasażerowie z Ukrainy, którzy podróżują dalej, najczęściej do rodzin w innych częściach Europy. Jesteśmy przygotowani, by udzielać im niezbędnej informacji  pomocy” – powiedział Radosław Włoszek, prezes zarządu Kraków Airport.

 „Jednocześnie konsekwentnie wzmacniamy siatkę połączeń Kraków Airport. Tym bardziej cieszy nas otwarcie połączenia do Berlina, miasta niezwykle ważnego dla wzmacniania więzi turystycznych Krakowa i Małopolski.” – dodał Radosław Włoszek, prezes Zarządu Kraków Airport.


Poprzedni artykułNastępny artykuł

1 komentarz

Send this to a friend