Informacje

PUBLICYSTYKA. W Oświęcimiu na mieszkania komunalne nadal czeka 700 rodzin

Mają tupet Koledzy z PO! Tymczasem prezydent Oświęcimia przez 12 lat nie wybudował ani jednego mieszkania komunalnego. Czeka 700 rodzin.
Na Facebooku Platformy Obywatelskiej Oświęcim można przeczytać:

„Ciężko pracujesz, chcesz założyć rodzinę, ale wciąż nie stać Cię na mieszkanie z pokojem dla dziecka? Niestety będziesz musiał poczekać na zmianę władzy…”.

Do tego momentu wszystko się zgadza!

Dalej napisano tak: „Dzisiejsza elita PiS nie ma czasu na budowanie mieszkań – są zajęci meblowaniem strefy fitness w swoim luksusowym apartamentowcu w Warszawie”.

Powtórzę dla pełnej jasności. Ten wpis zamieścili działacze Platformy Obywatelskiej w Oświęcimiu! Tym, którzy takiej wiedzy może nie posiadają, przypomnę, że od trzech kadencji, czyli ponad 12 lat (!) Oświęcimiem zarządza Janusz Chwierut, lider PO – człowiek, który nie wybudował ani jednego mieszkania komunalnego! Czyli w tym przypadku nie pomógł ani jednemu dziecku, które marzy o swoim pokoju, a rodziców nie stać na zakup mieszkania.

Trzeba więc, Koledzy z oświęcimskiej PO, mieć bardzo dużo tupetu, żeby taki wpis zamieścić, albo mieć w kompletnej pogardzie wielu uboższych ludzi.

Dlaczego w pierwszych zdaniach napisałem, że „do tego momentu wszystko się zgadza”? Święta prawda. Władza i przede wszystkim prezydent musi się w Oświęcimiu zmienić! Blisko 700 rodzin czeka dziś na mieszkanie komunalne bądź socjalne w naszym mieście, a nie buduje się dla nich absolutnie nic.

To Drodzy Państwo cała prawda w temacie budowy mieszkań przez oświęcimską Platformę z prezydentem Januszem Chwierutem na czele. I chyba też cała prawda o Kolegach z oświęcimskiej PO.

Waldemar Łoziński
Poprzedni artykułNastępny artykuł

6 komentarzy

  1. To ile wybudowano mieszkań z tych obiecanych przez PiS stu tysięcy? Ile z nich jest rozpadających się i zagrzybionych?

  2. Dość rozdawnictwa, niech idą do pracy i wezmą kredyt na mieszkanie.Dość tego dotowania patologii normalni ludzie muszą płacić za wszystko a ci tylko roszczenia i roszczenia wszystko za free.Koniec z tym!!!!!!!

  3. A ten znowu wyskoczył jak Filip z konopi. Jak mu tak zależy na biednych ludziach to niech załatwi kasę na budowę mieszkań socjalnych,komunalnych.Przecież rząd miał program mieszkanie+ i co z tego wyszło wszyscy widzą totalna klapa.Lepiej niech dalej zajmuje się roznoszeniem tej komunistycznej propagandowej gazetki,tylko do tego się nadaje.Ten człowiek nic nie potrafi totalne zero.Wszędzie gdzie się pojawi przynosi wstyd Oświęcimiowi.

  4. No i bardzo dobrze.
    Jak nie 800+, to różne dopłaty, wiecznie jakieś socjale, 13., 14. jeszcze mieszakania komunalne.
    A do roboty się porządnie wziąć!

Send this to a friend