Bez kategorii, Biznes, Informacje, Kultura, Sport, Video

PSZCZYNA. Producent polskich lamp zaprasza do swojego showroomu

Producent nowoczesnego oświetlenia dla wymagających zaprasza do swojego showroomu Tester Bis znajdujące się przy ul. Bramkowej 3 w Pszczynie w województwie śląskim, gdzie można kupić w atrakcyjnych cenach najnowsze lampy drewniane: podłogowe, kinkiety, wiszące wykonane z ekologicznych surowców takich jak lite drewno, bawełna, len czy stal.

Lampy drewniane

Dzięki drewnianym dodatkom do domu czy mieszkania Twoje wnętrze zyska naturalny i ekologiczny styl. Zwłaszcza ten ostatni jest bardzo na topie. Powrót do natury to nie tylko rezygnacja ze szkodliwych substancji i dbałość o środowisko. To cała filozofia, a jej odzwierciedlenie widać także w aranżacji pomieszczeń.

Przedstawiamy oryginalne lampy drewniane. Wybierz oświetlenie, dzięki któremu Twoje wnętrza będą przytulne i ciepłe. Nasze lampy drewniane projektujemy oraz tworzymy od początku do końca, dbając o każdy szczegół. W naszej wzorcowni znajdziesz produkty ręcznie wykonane. Wiemy, że oświetlenie potrafi zmienić charakter pokoju, salonu czy kuchni. Nieustannie podążamy za nowymi trendami i szukamy takich rozwiązań, które zadowolą nawet najbardziej wybrednych klientów. Uwielbiamy tworzyć lampy, które cieszą oko i są na czasie.

Oferta dla wymagających

Swoją ofertę kierujemy do wymagających klientów indywidualnych oraz instytucjonalnych, ponieważ tworzymy nasze lampy od podstaw i każdy najmniejszy element jest dla nas ważny – nie ma mowy o przypadkowości. Zapewniamy naszym lampom oryginalną stylistykę i unikatowe rozwiązania na rozprowadzenie światła. Wiemy, co chcemy i do czego dążymy, dzięki czemu osiągamy zaplanowany efekt świetlny. Nasza załoga to ludzie kreatywni, realizujący się w swojej pracy. Współpracujemy z architektami, projektantami wnętrz oraz wybranymi sklepami.

Indywidualny projekt lampy

Posiadasz pomysł na unikatową lampę? Zgłoś się do nas, a zamienimy Twój pomysł w profesjonalny projekt, który po akceptacji wykonamy dla Ciebie!

Tester-Bis – Pszczyna, Bramkowa 3 – indywidualny projekt lamp

Zapraszamy do naszej wzorcowni!

Godziny otwarcia:

  • poniedziałek – piątek: 9.30 – 17.00
  • sobota: 9.30 – 13.00

Mamy również propozycję dla klientów indywidualnych spoza Pszczyny. Zainteresowanych zapraszamy na stronę www.testerbis.com.pl. Lampy naszej produkcji można teraz nabyć w autoryzowanym sklepie internetowym www.krainalamp.com.

Przy okazji pragniemy podziękować Panu Tomaszowi Kulidze za wieloletnią współpracę i obsługę fotograficzną naszej firmy. Zachęcamy do odwiedzin strony www.kuliga.pl

www.testerbis.com.pl

Poprzedni artykułNastępny artykuł
Send this to a friend