Informacje

OŚWIĘCIM. Zmiany w rozkładzie jazdy autobusów w związku z Marszem Żywych 2024

Miejski Zakład Komunikacji sp. z o.o. w Oświęcimiu informuje, że w dniu 06.05.2024 r. odbędą się uroczystości pod nazwą „MARSZ ŻYWYCH”. W związku z powyższym planowane jest wyłączenie z ruchu kołowego: od godz. 12:00 do 15:00 ulicy St. Leszczyńskiej w Oświęcimiu, ulic: Męczeństwa Narodów, Kombatantów, Ofiar Faszyzmu i Drogi Odbarczającej w Brzezince.
Na czas zamknięcia w/w ulic autobusy MZK Oświęcim linii podmiejskich: 24,25,26,27,28,29 do i z Oświęcimia będą kursowały od Dworca PKP ulicami: Wyzwolenia, Więźniów Oświęcimia, Obozową, Orłowskiego do Legionów w obu kierunkach. Kursy linii: 1, 16, 18 do i z przystanku Społem od w/w godzin będą realizowane ul. Wyzwolenia, Więźniów Oświęcimia do i z przystanku Osiedle Zasole Pętla.

Ponadto informujemy, że kursy linii 17 realizowane po godz. 12:00 zostają ZAWIESZONE. Z chwilą otwarcia w/w ulic autobusy MZK Oświęcim powrócą na swoje normalne trasy. Na trasie objazdu obowiązują wszystkie oznaczone przystanki.

Poprzedni artykułNastępny artykuł

4 komentarze

  1. Codziennie nie ma tu problemu, chyba że za hejtowanie biorą się pisuarscy analfabeci z wykształceniem podstawowym – niepełnym.

  2. Co dziennie jest więcej zwiedzających i niema problemu a tu kilku icków i miasto zamknięte.

  3. Maćku! Polskie władze prześladują tylko polskich nacjonalistów, syjonistów już nie!

  4. KIedy wreszcie organy ścigania zainteresują się tym marszem żydowskich nacjonalistów ?

Send this to a friend