Informacje

PRZECISZÓW. Poważny wypadek drogowy na DK 44

W piątek 20 listopada tuż przed godziną 6.00 w Przeciszowie na ulicy Krakowskiej (DK 44) na granicy Przeciszowa i Zatora , doszło do poważnego wypadku drogowego.

Jak wstępnie ustalili policjanci 27 – letni mieszkaniec Oświęcimia, kierując samochodem marki  Fiat Seicento, podczas wyprzedzania autobusu, zderzył się czołowo z jadącym z przeciwka samochodem marki Renault Trafic, którym kierowała 66 – letnia mieszkanka gminy Zator. Po zderzeniu fiat seicento przemieścił się i tyłem uderzył w autobus, którym kierował 56 – letni mieszkaniec powiatu wadowickiego.

W wyniku zdarzenia bardzo poważnych obrażeń ciała doznał kierowca seicento, który był reanimowany. Ranna została również kierująca renault.  Obydwoje karetkami Pogotowia Ratunkowego zostali przewiezieni do szpitala.

KPP Oświęcim

Poprzedni artykułNastępny artykuł

7 komentarzy

  1. Petrus to chyba pseudonim Sasina lub innego zeraziobry. W moich czasach mówiło się na takich: Hieny. Dziwię się, że Redakcja publikuje komentarze takich zer moralnych.

  2. Proszę osoby poszkodowane w wypadku lub ich rodziny o kontakt, przekażę istotne informacje w sprawie. Dawid Petrus tel.579925890

  3. Ciemno, ślisko, podwójna ciągła, mało zwrotny pojazd decyduje się wyprzedzać…. ehhhhhhhh. Wagonu zdrowia życzę wszystkim uczestnikom tego zdarzenia .

  4. Żal tej pani z Renault, a tego debila nie powinni ratować lub robić to na jego koszt. Codziennie jeżdżę tą drogą i codziennie widzę dokładnie takie sytuacje. Podwójna ciągła, pod górę, ciemno, ale matoł w starym, zgnitym trupie się śpieszy bardziej niż inni. Uprawnienia zabrać dożywotnio, a kobieta powinna mu sprawę cywilną założyć.

Send this to a friend