Informacje

PRZECISZÓW. Ponad 2 promile u kierowcy samochodu dostawczego

Dzielnicowi z Komisariatu Policji w Zatorze wyeliminowali z ruchu drogowego pijanego kierowcę, który  wsiadł za kierownicę mając w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Mundurowi wypatrzyli drogowego przestępcę, ponieważ kilkadziesiąt minut wcześniej brał udział w awanturze domowej.

Do zdarzenia doszło w niedzielę  (02.08.2020) w gminie Przeciszów. Przed południem dzielnicowi podczas obchodu rejonu służbowego podjęli interwencję, w związku z awanturą domową do której doszło pomiędzy trzema nietrzeźwymi mężczyznami na terenie jednej z posesji. Mundurowi pouczyli mężczyzn zobowiązując ich do odpowiedniego zachowania, a następnie wrócili do realizacji kolejnych  zadań służbowych.

Kilkadziesiąt minut później dzielnicowi na ulicy Podlesie zauważyli, samochód dostawczy marki Ford za którego kierownicą siedział jeden z mężczyzn biorących udział w przedpołudniowej awanturze.  W związku podejrzeniem, że kierujący jest nietrzeźwy policjanci natychmiast dali sygnał do zatrzymania się.  Kiedy kierowca zjechał na pobocze funkcjonariusze przystąpili do kontroli drogowej. W trakcie czynności okazało się, że  40 – latek wsiadł za kierownicę mając w organizmie 2,10 promila alkoholu.

KPP Oświęcim

Poprzedni artykułNastępny artykuł

1 komentarz

Send this to a friend