Informacje, Wideo

POWIAT. Żółta strefa. Co na to wicestarosta Kobielusz?

Od 8 sierpnia na terenie całego powiatu oświęcimskiego zostaną wprowadzone dodatkowe obostrzenia związane z koronawirusem Covid19. Zobacz i wysłuchaj komentarza wicestarosty Pawła Kobielusza.

 

POWIAT. Powrót obostrzeń w związku ze wzrostem liczby zakażeń koronawirusem

Poprzedni artykułNastępny artykuł

35 komentarzy

 1. Panie Hotin. Najważniejszą rolą starosty jest otoczenie się ludźmi kompetentnymi, ponieważ sam niewiele by zrobił. Jedna osoba fizycznie nie jest w stanie zajmować się sprawami całego powiatu. Marcin Niedziela ma wydawać polecenia i podpisywać kwity. Jego rolą nie jest występowanie przed kamerami. Poza tym starosta nie kreuje się na „wielkiego” polityka. To spokojny i poczciwy człowiek.

 2. Tak tylko dla wyjaśnienia, prokurator nie podjął dyskusji. W sumie skandal, wszak nazwałem tzw. prezydenta burakiem i widać nie jest to karalne. Czyli spoko. Jakkolwiek nie wiadomo, co tam zero ziobro im poleci… Co by nie polecił, i tak na zawsze zerem pozostanie.

 3. Panie Kobielusz ,zapraszajac tego wariata do dyskusji , kręci pan bat nie tylko na siebie ale i na większośc normalnych ,skromnych i zwykłych ludzi, wyróżniając kretynów, którym de facto na niczym nie zależy, bo nie maja niczego do stracenia.
  ps. cholernie malutki ten powiat,i trzeba uważać na to co się mówi. I z kim, i w jakich okolicznościach…

 4. Panie Starosto:) Hotin nie ma twarzy, ani osobowości. To mętna masa, która wybrała buraka na prezydenta. Nigdy nie odważy się podjąć bezpośredniej dyskusji. Nigdy się ujawni, bo wstydzi się swego prostactwa. Tyle mu zostało z tzw. instyktu samozawowaczego. Duda – prezydent ciemnoty, starców i wsiowych idiotów. Co tam Panie Prokuratorze, zera ziobry, podejmie pan dyskusję?

 5. Witam, państwa. Panie hotin mam dla Pana propozycje, zapraszam na spotkanie w świetle kamer!!! Z wielką przyjemnością z Panem porozmawiam i pokażemy mieszkańcom ,moją na pewno a może i Pana transparentność!!! Przyjmuje Pan wyzwanie, jest Pan gotowy, bo ja tak!!!!!!!!!!!!!!!!

 6. Ponad 500 zakażeń codziennie to jest bardzo niedobrze a małopolska wnet ma miejsce zaraz po śląsku. Co będzie po powrotach ludzi z wczasów .

 7. Skoro graniczną wartością jest 6 zakażeń na 10 000 mieszkańców (czyli 0,6 promila)
  i jeżeli stwierdzono dzisiaj 6 przypadków zakażeń na 150 000 mieszkańców (czyli 0,04 promila)
  to wskaźnik wynosi 0,04 : 0,6 = 0,066 a nie 0,4

  No ale jak widać cycek głosował na pis, ma IQ max 40 i nie zna podstaw matematyki.

 8. cyt. Pół polski idzie w po-go , robi się trochę nerwowo, robi się niezdrowo , robi się niezdrowo

  Polski taniec narodowy-porozbijać sobie głowy .

  To tylko lużna reminiscencja najnowszego kawałka Organka. Jak zwykle tekst bardzo na czasie…

 9. Z taką tępotą trudno się rozmawia. Inteligencja na poziomie pisowskiego maxa czyli 40. Gdyby ktokolwiek z was znał podstawy matematyki, wyliczyłby, że na terenie powiatu oświęcimskiego stwierdzono dzisiaj 6 przypadków zakażeń koronawirusem. Graniczną wartością jest 6 zakażeń na 10 000 mieszkańców. W naszym powiecie mieszka ponad 150 000 mieszkańców. Proste liczenie pokazuje, że wskaźnik w naszym powiecie wynosi 6 : 15 = 0,4. Nie ma nic gorszego od tego jak durnie wojują z durniami. Ukłony dla mistrza rankingu hotlina.

 10. Wirus jest też w 36 innych miejscach w Oświęcimiu ale nikt nie panikuje i nie trzęsie portkami jak oświęcimskie pisiory. Ręce trzeba myć maseczki nosić. Pisiory mogą sobie jeszcze dodatkowo kupić w sklepie internetowym Rydzyka breloczek ze św. Rochem, który fantastycznie chroni przed drobnoustrojami.
  Zresztą Morawiecki nie tak dawno publicznie twierdził, że wirus znacznie słabnie i nie ma się już czego bać.
  Realna masakra to jest w mateczniku pis w Nowym Sączu – więcej zakażeń dziś niż na całym Górnym Śląsku.

 11. Czy mamy w Oświęcimiu sanepid ????? Zapraszamy do działania. Ale może cichoooo szaaaa

 12. Wirus jest w Urzędzie ale Chwierut ma gdzieś pracowników byłoby zadowolić mieszkańców pięknymi klombami chodnikami ale nie o to chodzi w dobie koronowirusa najważniejsze jest zdrowie pracowników a dopiero później inne rzeczy ale Chwierut najwyraźniej tego nie rozumie

 13. Czyżby jakiś koronowirus w klubie radnych pis? Od dawna nie było listu otwartego.

 14. Podobno w rządzie szaleje wirus wścieklizny. Wiem to z dobrego źródła. Dlaczego dziennikarze się o to nie zapytają?

 15. Podobno w Urzędzie już wirus szaleje dlaczego dziennikarze nie zapytają sternika o to?

 16. Taka obserwacja: wirus najmocniej atakuje w powiatach i gminach, które głosowały na pis. Nic dziwnego: tam pijani pisowcy obłapują się i obśliniają w czasie wesel, nie noszą maseczek – bo po co (wirus to wymysł żydów Gatesa i Sorosa), łażą na msze i przekazują sobie wirusa wraz ze znakiem pokoju.

 17. Postanowiłem się jednak zapisać do pis. Dziś Rydzyk powiedział, że Jarosław Kaczyński otrzymał misję od Boga. A z Bogiem się nie dyskutuje.

 18. Ludzie powinni wiedzieć jaka jest sytuacja w urzędzie miasta!!!!!
  Dlaczego sanepid nie bada wszystkich pracowników????

 19. Wirus w Urzędzie Miasta jest i będzie dalej się rozwijał bo Sanepid nic z tym nie robi. Nawet nie nakaże badania pracowników. Będą kolejne zakażenia i wskoczymy wyżej w tabeli , na czerwone miejsce.

 20. Wirus w urzedzie jest już ponad tydzien i prezydent nie pisnął słowa w wieściach z ratusza. Niby taki portal informacyjny. A ludzie dalej nieświadomi zagrożenia…

 21. Co teraz z wicewojewoda Zbyszkiem Starcem? Aż strach się bać. Czyli wirus w Urzędzie a ludzie nic nie wiedzą… jak tak można?

 22. Poza tym premier wypierniczył wojewodę małopolskiego, człowieka Ziobry-Szydło w ramach walk frakcyjnych. Ale o tym cichosza!

 23. Nie, urząd miasta nie jest wolny od koronawirusa.
  Ale, ciiiiiichooooo, żeby się nikt nie dowiedział 🙂

Send this to a friend