Informacje

POWIAT. Ważne drogi w Brzezince zostaną wyremontowane

Ważna droga powiatowa w Brzezince zostanie przebudowana. Ul. Sportowa oraz ul. Ofiar Faszyzmu zostaną zmodernizowany do końca 2023 roku.

Wykonawcą zadania, które pochłonie przeszło 4 mln zł. jest Franciszek Fryc. Przedsiębiorstwo Budowlano – Drogowo – Mostowe „DROG – BUD”. Zadanie prowadzone jest przez Powiat Oświęcimski. Dofinansowanie robót budowlanych z Oświęcimskiego Strategicznego Programu Rządowego to kwota 3.192.000 zł. Pozostałe koszty w równych częściach ponoszone będą przez Powiat Oświęcimski i Gminę Oświęcim.

 

Poprzedni artykułNastępny artykuł

14 komentarzy

  1. Hotin pilnie potrzebuje psychiatry ! Nie , on nie nadaje się już do leczenia a jedynie na przymusową izolację szpitalną .

  2. @StefanB. Oświęcim pod rządami zdradzieckiej Platformy z jej przedstawicielem PJCH jest tylko sypialnia
    dla tych co Chwierutowi zawierzyli i dzisiaj tego žałują PO cichu,gdyż to ich pracodawca

  3. Hotin nie ma racji. W Oświęcimiu wolno budować , nawet więcej niż w innych miastach. Na przykład patodeweloperski mrówkowiec z mieszkaniami upakowanymi do granic mozliwości , w samym kulturalno-rekraacyjnym centrum miasta , mówię oczywiście o Plantach. Za to dla odwrócenia uwagi opinii publicznej powstał park na peryferiach gdzie nie zajrzy nawet pies z kulawą nogą.

  4. @ To znaczy jakich? Naprawianie dróg to jedno z podstawowych zadań gmin.

  5. @wujek dobra rada- Tobie proponuję spacer po oświecimskich Parkach Pokoju i zaczerpnąc sweieżego PO-wietrza,bo toalet tam nie uświadczysz.

  6. Auschwitz = stagnacja dla mieszkańców Oświecimia. Niczego oprócz Parków PO-koju czy PO-jednania w tym mieście nie wolno zbudować. Nawet ,,tęznie solankowe” rzadzacym kojarza się z Cyklonem B,by o napisie I love Oswiecim nie wspomnieć. Tragedia!

  7. Idzie światowy kryzys. Serio nie macie poważniejszych wydatków ?

Send this to a friend