Informacje

POWIAT. Szpital w Oświęcimiu wstrzymuje przyjęcia pacjentów

szpital powiatowy w Oświęcimiu

Szpital powiatowy w Oświęcimiu od 13 października do odwołania wstrzymał jakiekolwiek przyjęcia na wszystkie trzy oddziały wewnętrzne.


Poprzedni artykułNastępny artykuł

19 komentarzy

 1. do Anonim-zamiast „pisać debilne uwagi” może się zastanowisz, dlaczego tak jest. Gdzie będą znajdować się łóżka dla chorych na covid? Wiesz, że wojewoda kazał takie uruchomić? Przeczytaj jego wypowiedz na innym portalu. Wybudują w 3 dni dodatkowy pawilon? Czy zamienią istniejący oddział?

 2. Zamiast pisać debilne uwagi – proszę się pofatygować na oświęcimski SOR i na własne oczy zobaczyć co się dzieje. Mam na myśli przedstawicieli starostwa, którzy odpowiadają za prawidłowe funkcjonowanie szpitala, Co zabiegami planowanymi. Najlepiej zamknąć oddziały szpitalne.

 3. @student
  taaa a ziemia jest płaska a jak wychodzisz z domu nie zapomnij berecika z folii aluminowej bo wszędzie czai się wynalek belzebuba i NWO czyli sieć 5G.

 4. Ludzie nie dajcie się ogłupić pisowskiej propagandzie. Coronawirus to mit a ludzie w szpitalach pokazywani w TVPis są podstawieni.

 5. To zabawne. Wczoraj byłam w prywatnym gabinecie dentystycznym i pan doktor nie wspominał, że z racji koronawirusa wstrzymuje przyjęcia…

 6. Zastanawiam się nad stanem umysłu niektórych tu piszących. Według ich wiedzy dyrektor szpitala nie odpowiada za kierowaniem placówki tylko rząd. To od czego są władze samorządowe miasta i powiatu????

 7. Proszę się nie bać Korona Wirus jest w odwrocie.
  Natomiast w ramach profilaktyki przekażemy kolejne 20milionów ojcu Tadeuszowi,
  aby miał siłę się za państwa modlić.

 8. Czyli starczy powiedziec ze glosowalem na pis i obowiazuja dotychczasowe zasady??

  ..Oczywiscie nikomu nie życzę niczego poza wagonem zdrowia:)Pozdrawiam!

 9. W takim razie wstrzymuję opłaty związane z obowiązkową składką zdrowotną jako przedsiębiorca, nie godzę się na okradanie mnie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 10. Szanowny Panie Prezydencie . Prosimy o włączenie światła w mieście , zaraz po zmierzchu. Nasze DZIECI wracają wtedy ze szkół , a nasze KOBIETY udają się na zakupy. To samo tyczy się poranków przed wschodem słońca. Wyruszamy wtedy do pracy w egipskich ciemnościach . Płacimy tu PODATKI i mamy PRAWO by czuć się u siebie w NASZYM MIEŚCIE BEZPIECZNIE . Do tego , między innymi służy miejskie oświetlenie. Mamy przecież 21 wiek , a takie oszczędności mijają się z celem.

 11. Panie starosto Kobielusz, a czy dzisiaj rano siłownia była otwarta? Ma pan jakieś przecieki, bo ja bez siłki nie potrafię rozpocząć dnia.

 12. Nie rozumiem tej decyzji. Przecież jak można przeczytać w mediach, olbrzymia ilość lekarzy i ludzi nie wierzy w epidemie.

 13. Teraz się zacznie… Panie starosto Kobielusz, kiedy zamierza Pan podjąć w końcu jakieś ratujące działania? Czy to jest właśnie ta decyzje?

Send this to a friend