Informacje

OŚWIĘCIM. Tylko 750 kibiców na meczu hokeja

W środę 14 października odbyło się spotkanie zarządu Re-Plast Unii Oświęcim. Zapadły na nim decyzje związane z najbliższym meczem ligowym, który odbędzie się w piątek. Rywalem biało-niebieskich będzie GKS Tychy.

Przypomnijmy, że trybuny Hali Lodowej w Oświęcimiu będą mogły zapełnić się jedynie w 25 procentach. Spotkanie obejrzy w hali tylko 750 kibiców.

Pierwszeństwo uczestnictwa w meczach mają sponsorzy klubu, członkowie „Klubu 100” i posiadacze karnetów, a także kibice, którzy zakupili bilety na starcie ze „Stalowymi Piernikami” i nie poprosili o zwrot środków

– wyjaśnił Paweł Kram, prezes spółki Oświęcimski Sport.

Tymczasem zarząd opracował 10 zasad, które będą obowiązywać podczas najbliższego meczu:

1. Na całym obiekcie obowiązuje nakaz noszenia maseczek. W zawiązku z faktem, iż Oświęcim znalazł się w strefie żółtej maseczkę trzeba mieć założoną podczas trwania spotkania.

2. Osoby, które mają niepokojące objawy proszone są o to, aby pozostały w domu. Zapraszamy do oglądania meczu w kanale polskihokej.tv.

3. Osoby, które będą wchodzić na hale są zobowiązane do tego, by przystąpić do badania temperatury. Kibice mający powyżej 37,0 stopnia Celsjusz nie zostaną wpuszczeni na obiekt.

4. Z uwagi na ograniczenia w strefie żółtej nie ma możliwości zakupu już biletu na to spotkanie.

5. Kibice są proszeni o zachowanie dystansu między sobą i zajmowanie miejsc w tak zwaną szachownicę.

6. Bramy lodowiska zostaną otwarte o 17:00.

7. Osoby, które nie będą się stosowały do poleceń organizatorów i służb porządkowych mogą zostać wyproszone z hali z możliwością zakazu na następne mecze.

8. Prosimy o dezynfekcję rąk podczas wejścia na hale oraz utrzymywanie dystansu od innych osób.

9. Na mecz nie wejdą dzieci do 7. roku życia.

10. Na piątkowy mecz wyjątkowo nie będzie obowiązywał wstęp wolny dla posiadaczy kart klubowych UKH I UKHK oraz legitymacji zawodniczych czy PZHL.

 

Unia Oświęcim

Poprzedni artykułNastępny artykuł

4 komentarze

Send this to a friend