Informacje

POWIAT. Starosta Marcin Niedziela na kwarantannie

Marcin Niedziela, starosta

W związku z kontaktem z osobą, u której badania potwierdziły zakażenie koronawirusem SARS-CoV-2, Starosta Oświęcimski został poddany obowiązkowej kwarantannie i od 16. listopada 2020 r. pracuje w trybie zdalnym. Poinformowała biuro zarządu starostwa powiatowego w Oświęcimiu.

 

Poprzedni artykułNastępny artykuł

25 komentarzy

 1. @czesław
  widzę, że potłuczenie odbija sie również na twojej inteligencji, jakie to zabawne 🙂

 2. Niezły odjazd;) Kwarantanna Starosty i pedofilia w kościele rzymskim;) Jakże powiązane tematy:) Krótko mówiąc: Tworki. Ja wolę zapytać, czy Pan Starosta udał się na kwarantannę z owymi zjawiskowymi paniami z drugiego planu zdjęcia do artykułu? Jeśli tak, to pozostaje mu tylko zazdrościć!

 3. @Czesłąw
  potłukłeś się jakoś ostatnio? bo gadasz jak potłuczony 🙂 🙂

 4. Czy ludzie zawodów zaufania publicznego za pedofilię są bezwzględnie usuwani z tych zawodów?

 5. Po co wam respiratory, skoro w/g starosty nie ma covida? Przecież szpital miał prawo zakupić niemieckie, zamiast chińskich. Ile zakupił?

 6. Jeśli to prawda to jestem zasmucony decyzją JP2. Proszę tylko napisać, co to ma wspólnego ze starostą? W końcu doczekam się jego oświadczenia na temat potencjalnego zwolnienia respiratora w szpitalu? Był tam jako pomoc? Czy na rynku w Kętach?

 7. Dlaczego jegomoście Czesław i Hotin są tacy?
  Pewnego razu skorpion i żaba chcieli przeprawić się przez rzekę. Dla żaby nic trudnego, ale bała się zabrać skorpiona na grzbiet w obawie, że ją ukłuje i zabije swoim jadem. Skorpion jednak tak długo ją namawiał, aż się zgodziła. W połowie rzeki skorpion nagle uniósł odwłok i żabę ukąsił. „Dlaczego to zrobiłeś ty idioto – krzyknęła żaba – przecież teraz oboje zginiemy”. „Nie mogłem się powstrzymać, taka jest natura skorpionów” – odparł.
  Więc dlatego Czesław/Hotin taki jest.

 8. Mam nadzieję, że gdyby Czesław Hotin zachorował (nie daj Bóg) to zgodzi się na podłączenie go do respiratora niedostarczonego przez firmę Andrzeja Izdebskiego, a jeśli dostarczonego to używanego, z instrukcją w j. chińskim i nieodkażonymi niewymiennymi przewodami tlenowymi. Zgodzi się też, aby personel medyczny wokół miał na sobie maseczki dostarczone przez instruktora narciarskiego Łukasza G., które nadają się co najwyżej do podcierania tyłka psu w biegunce.

 9. Dlaczego jegomoscie Czeslaw i Hotin sa tacy napastliwi? Swiat doszedl do czegos bo ludzie uzywali jezyka zeby sie dogadac. A tu ciagle wykluczanie, przezywanie. Jak trzeba byc nieszczesliwym, zeby etatowo siedziec tu w komentarzach i pluc uzywajac beznadziejnie tych samych tekstow. Panie Hotin, swiat i wszystko w nim przemija. Rozmawiac, przekonywac jest sztuka. „Bekac i puszczac baki” bawi tylko tych ktorzy sa glusi i nie czuja ze smierdzi.

 10. Ale z Czesława Hotina leń.
  Oba kodeksy przewidują owszem że w bardzo ciężkich przypadkach pedofilii księży ma nastąpić wydalenie ze stanu duchownego. Ale jakie molestowanie dzieci jest tak super ciężkie? Żadne przecież. Dzieci do księży teraz po prostu lgną.
  Natomiast – i tu już praktycznie:
  Kodeks prawa kanonicznego z 12917 przewidywał, że duchowny, który dopuściłby się grzechu przeciw VI przykazaniu z osobą poniżej lat 16 „powinien zostać zawieszony w obowiązkach, obłożony infamią, pozbawiony jakiekolwiek urzędu, beneficjum, godności i zadania,” (kanon 2359).
  Nowy kodeks z 1983 – Kanon 1395 – § 2. „Duchowny, który (…) wykroczył przeciwko VI przykazaniu Dekalogu, jeśli jest to połączone z użyciem przymusu lub gróźb, albo publicznie lub z osobą małoletnią poniżej lat szesnastu, powinien być ukarany sprawiedliwymi karami”.
  Jak widać w nowszej wersji jest łagodniej. Konkretne ostre kary z początku wieku zamieniono na „kasy sprawiedliwe” czyli nie wiadomo jakie, czyli na przykład pogrożenie paluszkiem?

 11. @”Naród” To faktycznie ciekawe. Proszę o źródło ( tylko nie po łacinie ), wszelka wiedza jest bezcenna.

 12. JP2 w 1983 r. uchwalił kodeks prawa kanonicznego, który wyłączył czyny pedofilne z rzędu najcięższych przestępstw przeciw wierze katolickiej.

  Dziękujemy Ci Ojcze Święty.

 13. Mam nadzieję, że starosta, gdyby naprawdę zachorował ( nie daj Bóg ) , to jako człowiek honoru odstąpi miejsce pod respiratorem drugiemu człowiekowi, który, być może, przez niego walczy ze śmiercią.

 14. Wejdziesz między bydło, kraczesz jak bydło. Tylko,że wtórnie, Dzięki bydłu za naukę.

Send this to a friend