Informacje

POWIAT. Sprawdź najnowszy rozkład jazdy pociągów, odjazdy i przyjazdy Stacja Oświęcim

Sprawdź najnowszy rozkład jazdy pociągów PKP i wyszukaj połączenie. Zobacz godziny odjazdów i przyjazdów pociągów PKP innych przewoźników kolejowych w Oświęcimiu. Pociąg do Czechowic – Dziedzic, Bielska, Libiąża, Chrzanowa, Trzebini, Katowic, Krakowa, Zatora.

Rozkład jazdy zacznie obowiązywać od 10 grudnia 2023 r.:


Rozkład jazdy pochodzi z serwisu internetowego www.portalpasazera.pl

Przygotowany przez PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. Portal Pasażera zawiera aktualne informacje o rozkładzie jazdy pociągów pasażerskich w Polsce.

Poprzedni artykułNastępny artykuł

12 komentarzy

  1. @aninim. Pyta się Waszmość „Po jakiemu napisane jest München?”. Po niemiecku, a Waszmości język polski też bardzo kulawy a nawet jeszcze gorzej.

  2. Normalność polega na tym, że tego rodzaju decyzje podejmuje się merytoryczne a nie politycznie i dlatego trzeba rozliczyć PiS tak, aby już nie wrócił do władzy. Rozkład jazdy ma układać PKP a nie żadna partia i mam nadzieję, że tak jest.

  3. Na poddaszu wszystko ok? Z poddasza widać już nadchodzącą zmianę?

  4. Za sołtysowej jeździł pociąg z Wiednia do Warszawy przez Oświęcim. Po jej przeprowadzce do Brukseli zaczął jeździć przez Katowice.

  5. Od kiedy to prezydent decyduje o połączeniach kolejowych.Przecież od tego jest PKP i inne regionalne koleje .

  6. To koledzy JCh z PO zlikwidowali większość połączeń kolejowych do Oświęcimia! To PiS przywrócił normalność kolejową w Oświęcimiu! Brawo 👏

  7. Jestem w ciężkim szoku. To wszystko dzięki naszemu umiłowanemu prezydentowi. Zabrakło mi wiary.

Send this to a friend