Informacje

POWIAT. Samorządowe spotkania w Oświęcimiu

Iwona Gibas z Zarządu Województwa Małopolskiego rozmawiała w Oświęcimiu z przedstawicielami samorządu, organizacji pozarządowych i klubów sportowych.

Dziękuję wszystkim Państwu za te serdeczne spotkania, konkretne rozmowy i troskę o ważne dla mieszkańców sprawy. Jako samorząd województwa małopolskiego jesteśmy zawsze otwarci na współpracę. Naszym wspólnym celem jest rozwój regionu i lokalnych społeczności

– mówi Iwona Gibas z Zarządu Województwa Małopolskiego.

W samorządowych spotkaniach w terenowej agendzie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego w Oświęcimiu wziął w piątek udział wójt gminy Stryszów Szymon Duman wraz z kierownik Gminnego Ośrodka Kultury Małgorzatą Kowalską. Kolejnym z gości był b. starosta chrzanowski Janusz Szczęśniak. Agendę Urzędu Marszałkowskiego odwiedziła także pani Maria Joneczko z Polskiego Związku Niewidomych koło powiatowe w Kętach.

Iwona Gibas z zarządu województwa rozmawiała również z Bernardyną Bryzek, przewodniczącą Rady Gminy Oświęcim i Aleksandrem Stachurą, prezesem OSP Poręba Wielka. Doszło także do spotkania z sołtysem Włosienicy, wiceprezesem Małopolskiego Stowarzyszenia Sołtysów Władysławem Zalińskim.

Podczas piątkowej wizyty w agendzie zamiejscowej UMWM w Oświęcimiu była również okazja do rozmowy o kulturze fizycznej, sporcie i hokeju na lodzie. W spotkaniu poświęconym temu tematowi uczestniczył Paweł Kram, prezes Oświęcimski Sport SA.

Ponadto wcześniej w Oświęcimiu z członek zarządu Iwoną Gibas spotkali się także przedstawiciele KS Górnik Brzeszcze.

UMWM

Poprzedni artykułNastępny artykuł

23 komentarze

 1. @***** ** & ***

  Mam wrażenie, że zapomniałeś wziąć lekarstwa przepisane przez specjalistę a Twój komentarz jest tego efektem…

 2. @Bravo pis!

  Nie musze się ani chwalić, ani dowodzić czegokolwiek, wystarczy mi, że widzę panie charakterologicznie odmienny, że nie potrafisz powtórzyć mojego nicku. Za trudne najwyraźniej dla ciebie platfusie mózgowy.
  Wybacz, że odpowiadam dopiero teraz, ale uwierz platfusie, że jest życie poza internetem, nawet jeżeli ty i poluzjant, nie przyjmujecie tego do wiadomości.

 3. Do Anonim. No cóż. Musiałby ci odpowiedzieć że dzielność Gibas to zdolność opowiadania takich bredni obywatelom jakie jej funfelka partyjna Szydło opowiadała na spotkaniu w Miedżnej!!!

 4. @******&***** – to może pochwal się swoim: politologia w Tucholi? Marketing i zarządzanie na PWSZ w Ostrołęce?

 5. @Poluzjant
  mój ty wykształcony narodzie, ty nawet w straży miejskiej w Oświęcimiu, przegrałbyś nabór z twoim hmm wykształceniem 🙂

 6. Do….&….. A twoje jest przy wylocie odbytu pseudo- polityków których mierzi że naród jest już bardziej wykształcony jak za Balcerowicza i nie łyka już bzdur głoszonych przez Gibas i innych

 7. @poluzjant
  ty nie rozpoznałbyś krytyki nawet gdybyś na nią nadepnął, jesteś prymitywnym, wulgarnym, hałaśliwym hejterem i nic tego nie zmieni, twoje miejsce jest na śmietniku.

 8. @poluzjant
  ty nie rozpoznał być krytyki nawet gdybyś na nią nadepnął, jesteś prymitywnym, wulgarnym, hałaśliwym hejterem i nic tego nie zmieni, twoje miejsce jest na śmietniku.

 9. Do ….&… Jak się ciemniaku douczysz to będziesz rozróżniał co to jest Hejt a co to jest merytoryczna krytyka która z wiadomych względów nie wszystkim się podoba ale na tym własnie polega wolność słowa!!!!

 10. @poluzjant
  wystarczy patologiczny hejterze, że od czasu do czasu czytam to co wypisujesz, jak mawiał klasyk, w języku polskim nie ma słów wystarczająco obelżywych…

 11. Do……&…… To włóż głowę do kibla to zobaczysz co to obrzydzenie i wówczas ” chłodnym ” Umysłem dostrzesz fałsz l patologię

 12. I kto to mówi?🤣🤣🤣
  Jak pisior obrażać i bluzgać – to nic. Ale jak pisiorowi tak – to wielkie aj waj!

 13. @polucjant
  mnie za to napawa obrzydzeniem styl, w jakim udzielasz się na tym forum

 14. A nasz piękny PJCH w tym dniu zapewne wziął sobie UŻeta,bo strasznej sraczki dostał na samą myśl odbycia tak pożytecznego dla mieszkańców Oświęcimia dptania z Panią Gibas.

 15. Sposób w jaki promuje się ta Pani napawa mnie obrzydzeniem. Myślę że uczciwiej dla obywatela byłoby po prostu zamówienie rozkładówki w Playboju.

 16. @pytajnik

  Tak sobie właśnie myślałem…
  Czy traktorem za półtorej bańki przyjechała

  Czy może limuzyną za bańkę

 17. Widzieliście żeby kiedyś z członkami zarządu województwa spotkał się pan Chwierut?

 18. Natomiast władze największego miasta i powiatu oświęcimskiego Gibas omija szerokim łukiem. Z całym szacunkiem dla strażaka z Poręby i sołtysa z Włosienicy.

Send this to a friend