Informacje

POWIAT. Remont drogi w Przeciszowie

28 lipca (środa) nastąpi zamknięcie dla ruchu ul. Podlesie w Przeciszowie na odcinku od skrzyżowania z ul. Sosnową do skrzyżowania z ul. Krakowską i ul. Oświęcimską. To konsekwencja rozpoczęcia III etapu przebudowy drogi powiatowej nr 1895K.

Objazd dla kierowców poruszających się na trasie Przeciszów – Dwory Drugie poprowadzony zostanie, jak dotychczas, przez Oświęcim, tj. drogą krajową nr 44, drogą wojewódzką nr 933 – ul. Chemików oraz drogą powiatową nr 1895K – ul. Zwycięstwa i ul. Nadwiślańską.

– Z uwagi na długość objazdu, na zamkniętym dla ruchu odcinku drogi poza ruchem pojazdów budowy, służb oraz komunikacji zbiorowej warunkowo dopuszczony zostanie dojazd do wszystkich posesji na terenie miejscowości Las i Przeciszów – mówi Adam Obidziński z firmy Eurovia, generalnego wykonawcy inwestycji, zastrzegając że w związku z przyjętą w projekcie technologią wzmacniania istniejącej podbudowy jezdni konieczne będzie okresowe całkowite zamykanie dla ruchu wspomnianego odcinka drogi.

Za powstałe utrudnienia wykonawca przeprasza i prosi mieszkańców o wyrozumiałość.

 

Poprzedni artykułNastępny artykuł

1 komentarz

  1. Zamknięcie drogi z dwóch stron to idealny pomysł. Od strony Oświęcimia droga jest zamknięta chyba od dwóch lat. Czy od strony Przeciszowa też będzie tyle trwała?

Send this to a friend