Informacje

POWIAT. Policja poszukuje kierowcy, który potrącił małżeństwo

W nocy z soboty na niedzielę tj. 29 lutego na 1 marca 2020 na trasie Zator – Wadowice /DK-28/ w miejscowości Rudze na ulicy Wadowickiej doszło do wypadku drogowego, w którym potrąconych zostało dwoje pieszych.

Jak wstępnie ustalili policjanci, kierowca samochodu jadący od strony Zatora, potrącił dwoje pieszych, poruszających się lewą stroną jezdni. W wyniku potrącenia 27 –letni mieszkaniec Malca doznał bardzo poważnych obrażeń ciała i w stanie nieprzytomnym został przewieziony do szpitala. Do szpitala trafiła również jego 26 – letnia żona, która w wyniku potrącenia doznała urazu ręki.

Na miejscu zdarzenia przez kilka godzin pracowały służby ratunkowe. Policjanci, aby ustalić dokładne okoliczności i zabezpieczyć ślady przeprowadzili oględziny miejsca, w którym doszło do tego wypadku. Aktualnie prowadzone są dalsze czynności zmierzające do ustalenia samochodu i kierowcy, który odjechał z miejsca zdarzenia nie udzielając pomocy rannym.

Apelujemy do świadków zdarzenia oraz osób, które zauważyły samochód mogący brać udział w zdarzeniu, o kontakt z oświęcimską Policją pod numer 47 83 26 280 lub pod numer alarmowy 112. Zapewniamy anonimowość.

KPP Oświęcim

Poprzedni artykułNastępny artykuł

2 komentarze

  1. Oprócz tego bandyty policja powinna ścignąć projektanta drogi bez poboczy. Tak jak i wszystkich podobnych matołów tak projektujących jak i zatwierdzających do wykonania podobne projekty. Mamy 21 wiek!!!
    Szczęście że obyło się bez ofiar śmiertelnych. Tym razem…

  2. Apelować to sobie możecie. Nagrodę finansową dajcie, to i sprawca się znajdzie. Za trudne do zrozumienia?

Send this to a friend