Informacje

POWIAT. Pijany kierowca wpadł przez niesprawne oświetlenie

Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego oświęcimskiej komendy Policji pilnując bezpieczeństwa w ruchu drogowym zatrzymali nietrzeźwego kierowcę. Drogowy przestępca wpadł w ręce mundurowych przez niesprawne oświetlenie w samochodzie.

W czwartek 12 listopada przed południem policjanci pilnowali bezpieczeństwa na trasie Oświęcim – Kęty. O godzinie 09. 00 na ulicy Beskidzkiej w Grojcu wypatrzyli samochód marki honda, który miał spaloną żarówkę świateł mijania. W związku z powyższym policjanci,  chcąc poinformować kierowcę o usterce,  dali mu sygnał do zatrzymania się.

W chwili, gdy kierowca uchylił szybę okazało się, że kontrola nie zakończy się jedynie na pouczeniu. Policjanci wyczuwając woń alkoholu poddali 35 – letniego mieszkańca gminy Oświęcim badaniu stanu trzeźwości, które wykazało 0,57 promila alkoholu. Kierujący został zatrzymany i trafił do oświęcimskiej komendy Policji.

Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi kara pozbawienia wolności do lat 2, zakaz prowadzenia pojazdów oraz wysoka kara grzywny.

KPP Oświęcim

Poprzedni artykułNastępny artykuł

11 komentarzy

 1. @Yin-yang – przetestowałeś na sobie i swych bliskich że tak płomiennie doradzasz? Martw się o swój świat.

 2. @Obserwator

  Radzę zakupić maść na ból d… lub wyciągnąć z niej kij. Twój świat na pewno stanie się spokojniejszy, harmonijny i piękniejszy.

 3. Eugeniuszu jak kiedyś upuścisz przymusowo drogę, bo jakiś twój kolega zetnie zakręt, to zmienisz zdanie. Specjalnie napisałem kolega, bo zazwyczaj tacy jak ty swoich bronią. A teraz mnie możesz …

 4. No to się tzw. alfredy wyprodukowały;) Pisowskie prostactwo nie zna granic;) Nieważne. Pomódlmy się wszyscy adwersarze polityczni za prześladowców Księdza Kardynała z Krakowa. Źli ludzie wbijają mu szpilki. To nie ludzie, to wilki!

 5. Właśnie Białoczerwoni rzekomo przegrali z Włochami. Ale każdy, kto widział ten mecz wie, że to była zdrada i oszustwo. Sędzia bezczelnie i po chamsku wyrzucił POLAKA z boiska. Kto za tym stoi? Niemcy?

 6. @ALLfred Obserwator
  z tego wynika, tylko tyle, że Eugeniusz potrzebuje pomocy …

 7. Tylko co z tego wynika? Kierowcy źle jeżdżą, lekarze źle leczą, kasjerki podbijają ceny, szewcy źle naprawiają buty. Tak? No to panie trzeba coś zrobić.

 8. @eugeniusz
  A co można powiedzieć o twojej psychozie? Maniakalnie nawiązujesz do słusznie minionego systemu. W normalnej Europie nie ma nic zdrożnego w tym, że obywatele współparacują z lokalną policją. A ty? Powtarzasz w kółko to samo, niemal w każdym temacie,w którym się wypowiadasz. Może powinieneś zwrócić się o pomoc do specjalisty?

 9. @Obserwator
  Zapisz się do ORMO. I ślij raporty do MO. Czasami psychoza przybiera model „naprawiacza świata”, jak mawiał prof. Kępiński, guru polskich psychiatrów.

 10. Ja takie samochody bez świateł mijam codziennie tuzinami i to w godzinach wieczornych. „Widzisz” moto-rower, mijasz zdezelowaną ciężarówkę. W mieście samochody robią na światłach prawoskręt z Górnickiego w Dąbrowskiego. Zakaz skrętu w prawo? Jaki zakaz. Dzisiaj jeden baran wymusił na w/w skrzyżowaniu pierwszeństwo. No przecież najpierw ludziska skręcają, niech sobie jadący prosto od Górnickiego do Kaufa „poczeko”. No chyba z moim wózkiem jo mom pierwszeństwo. Tak to stoi w przepisach? Znak STOP – jaki stop przecież to jest znak do lotnego włączania się do ruchu. Warto to poobserwować a może i postawić radiowóz np. przy wyjeździe z Gorzowa w Krakowską (obok Dino) czy na rękawie ronda przy BP w ul. Legionów. Kabaret. Ludziska zachowują się na drodze jak po 0,7 na głowę. Poziom wykolejenia i agresji wzrasta. Zasada nadrzędna – on zdoł prawko, on wszystko wie. Co mu tam ktoś bedzie uwagę zwracoł.

Send this to a friend