Informacje, Sport

POWIAT. Od soboty baseny będą znów otwarte

Od najbliższej soboty, 13 lutego, na oświęcimskiej pływalni ponownie otwarty zostanie duży basen i basen 25-metrowy dla wszystkich użytkowników. Zasady bezpieczeństwa sanitarnego powodują ograniczenia w dostępności oświęcimskiego obiektu. W weekend otworzą podwoje także baseny w Kętach i Brzeszczach.

Szczegółowe informacje o dostępności basenów są dostępne na stronie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji: http://www.mosir.oswiecim.pl/KRYTA-PLYWALNIA-CZYNNA-OD-13.02.2021-Z-OGRANICZENIAMI-1322.html

14 lutego ponownie otworzy podwoje basen pod Platanem w BrzeszczachW niedzielę 14 lutego ponownie otworzy podwoje basen pod Platanem w Brzeszczach.

– Zapraszamy na basen! Od poniedziałku do piątku w godz. 15:00 – 22:30, (ostatnie wejście na basen o 21:30). W soboty i niedziele w godz. 10:00 – 17:30 (Ostatnie wejście o godz. 16.30) – informuje Ośrodek Kultury w Brzeszczach

Od jutra, czyli 13 lutego czynny będzie basen w Kętach.

– Zapraszamy w sobotę i niedzielę w godz. 9:00-22:00. Od poniedziałku 15 lutego basen będzie czynny w godz. 6:30-22:00. Czynne będą wszystkie atrakcje za wyjątkiem saun suchych (kończymy ich generalny remont, będą dostępne najpóźniej od wtorku). Łaźnia parowa czynna będzie od 9:00 – poinformował na FB Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kętach.

Źródło: powiat oświęcimski

Poprzedni artykułNastępny artykuł

4 komentarze

  1. Otwierają też kasyna, solaria i salony masażu. Bóg raczy wiedzieć, czy jest w tym jakaś logika.

  2. Nareszcie.Wszystko powinno byc otwarte ale tylko dla zaszczepionych + oficjalnych ozdrowiencow majacych na to papier w postaci pozytywnego (starego)testu na covid, powiedzmy do pół roku wstecz. Właściciel/jego przedstawiciel ma to obowiązek sprawdzić na wejściu a gdy tego nie zrobi to w razie wpadki surowa kara . Nie trzeba do tego ogłaszać stanu wyjątkowego bo przecież nie ma zakazu prowadzenia działalności..Nie chorowałeś to do takich przybytków jak restauracje,kina siłownie itp wstępu nie masz. Zostają ci oczywiście sklepy i apteki .Chorowałeś lub jesteś zaszczepiony to powinieneś móc korzystać z i wspomóc przy okazji konające branże.

Send this to a friend