Informacje

POWIAT. Od 18 stycznia wstrzymane szczepienia przeciw COVID-19

Dyrekcja Zespołu Opieki Zdrowotnej w Oświęcimiu poinformowała w sobotę po południu, że związku z decyzją Ministerstwa Zdrowia o wstrzymaniu dostaw szczepionek przeciw COVID-19, od poniedziałku 18 stycznia br. nie będzie możliwa realizacja szczepień prowadzonych w Szpitalu Powiatowym w Oświęcimiu.
Terminy szczepień zostaną podane do wiadomości niezwłocznie w momencie potwierdzenia wznowienia dostaw szczepionek.
powiat oświęcimski
Poprzedni artykułNastępny artykuł

20 komentarzy

 1. Jakkolwiek Ty hotinku przez niewydolność Twego umiłowanego rządu zaszczepiony nie zostaniesz… Jakże mi Cię żal! Najbliższa dostępna szczepionka dostępna jest we Wrocławiu, podobnie jak taras widokowy. Kto tam jarzy o czym piszę, niech się śmieje;)

 2. Drogie poprzednie trzy pisory (albo prościej: hotinie miły) – rozumiem że twoim zdaniem szczepienia to spisek niemiecko – sorosowski, którego celem jest przemienienie genetyczne ludzi w zombie. Albo zabicie kilku miliardów mieszkańców Ziemi w bliżej nieznanych celach spiskowych. Tylko że paru prezydentów i premierów już się publicznie zaszczepiło. Ach – ponieważ to w dalszym ciągu spisek, to szczepili się oszukańczo, czystą wodą. tak?
  Ja pierniczę! Co za odlot!

 3. Zamiast niepotrzebnych kłótni może warto w wolnych chwilach wysłuchać wykładu prof. Jacka Jemielitego ,,Szczepionka mRNA, czyli licencja na zabijanie nowotworu”, który odbył się w styczniu 2018 r. na Uniwersytecie Warszawskim. Na stronie prawnej lex UE jest zamieszczony wniosek PE z dnia 17 czerwca 2020 r. w sprawie prowadzenia badań klinicznych nad produktami leczniczymi do stosowania u ludzi, które zawierają organizmy modyfikowane genetycznie lub składają się z takich organizmów oraz są przeznaczone do leczenia choroby koronawirusowej z 2019 r. lub zapobiegania jej oraz dostawy takich leków. Cyt…,,celem politycznym proponowanego rozporządzenia jest zapewnienie możliwości szybkiego rozpoczęcia badań klinicznych nad produktami leczniczymi do stosowania u ludzi bez konieczności wcześniejszej oceny ryzyka(dot. Covid-19) pod warunkiem obowiązywania stanu pandemii ogłoszonego przez Światową Organizację Zdrowia”…..

 4. Polecam ostatni wywiad z Gerhard Schroeder w Der Spiegel. Poniżej najciekawsze cytaty…

  „Proszę popatrzeć na Polskę i Węgry. Czy to są jeszcze demokracje, czy raczej coraz bardziej państwa autorytarne?” – Gerhard Schroeder.

  „Putin nie zmienił Rosji w demokrację westminsterską, ale w państwo mafijne” – zauważa dziennikarz. „Nie usłyszysz ode mnie takich etykiet” – odpowiada na to były kanclerz.

  PS Pozdrawiam oświęcimian, procujących dla Niemców na rzecz pojednania naszych narodów 🙂

 5. Rysiek proszę cię daj się zdiagnozować , gołym okiem widać u ciebie chorobę

 6. Kiedy Emilewicz zostanie ukarana przykladnie za zlamanie zasad lockdownu na stokach narciarskich?
  Kiedy Sasin odpowie za marnotrastwo 70 mln zl publicznych pieniedzy na wirtualne wybory?
  Kiedy zostaną rozliczone wirtualne respiratory Szumowskiwgo i grube miliony podatnikow na ich zakup ?
  Kiedy rozliczone zostanie prywatne latanie z rodzinka Kuchcinskiego?Kto za to zaplacil?
  Kto stworzyl jednostke policyjna za Zoliborzu i trzyma tam pod straza dziesiatki jak nie setki policjantow do ochrony szeregowego posla trzesacego portkami przed ukochanym przeciez narodem?i za czyje pieniadze?
  Kiedy zostanie rozliczony ten rzad z prezydentem na czele za przyznanie 2 mld zlotych COROCZNIE z naszych pieniedzy Kurskiemu na ciagle przynoszaca straty TVP.Co to za prezes ktory ciagle ma manko? Co to za sztuka byc prezesem firmy ktorej wszystkie ogromne straty i nieudolnosc zarzadu pokrywa sie z budzetu panstwa?Bez kitu ale nawet goryl z takim zrodelkiem z naszych podatkow moglby byc prezesem bez straty na i tak juz zerowej jakosci zwlaszcza programow informacyjnych.Ściek,szczujnia i propaganda dla totalnych debili. W normalniej firmie zyjacej WYŁĄCZNIE z wlasnych zyskow za takie gosdpodarownie leci sie na zbity pysk. No ale to pis. Przytułek ludzi nie produkujących tylko żrących,nie kwestionujacych tylko wykonujacych,na czele z elektoratem nie myslacym tylko karnie przyjmującym.

 7. Za tych rządów jesteśmy sobą a nie tylko na zawołanie Niemców .Nie wiem czy o tego samego chodzi ktoś wspomniał ryzy guru ja słyszałem o brukselskim szatniarzu.Adekwatne jest tez sformułowanie komuna wirus a tak w ogóle to życie w sekcie jest straszne niszczy ludziom umysły wprowadza normalnych ludzi w stan otępienia bez żadnych wartości a te w

 8. To znowu pisowskie propagandowe kłamstwo, o tyle niebezpieczne, że wytłumaczenie w czym rzecz zajęłoby tak dużo miejsca, że niewielu chciałoby się czytać.
  Może prościej: to znowu rząd pis okazał się głupszy od niemieckiego?

 9. Na razie dziennikarze złapali posła Mularczyka (ten z idiotycznym przedziałkiem pośrodku czaszki) jak przygarnął 11,5 tyś diet za fikcyjne posiedzenia pisowskiej Krajowej Rady Sądownictwa. I co się z nim stanie? Nic się nie stanie. Zresztą kasowanie lewych pieniędzy (nawet takiej „drobnicy”) jest ważniejsze, niż jakieś tam szczepionki, a za miesiąc nikt już nie będzie o tym pamiętał.

 10. Trzeba ustawić przekręty, bo to nie jest tak by nikt nie zrobił DiLU na tak gigantycznym transferze.

 11. Myślę że to wina Tuska i Krystyny Jandy. A nawet jestem tego pewien. Zresztą jutro redaktor Holecka na pewno to potwierdzi w wieczornym wydaniu tzw. Wiadomości.

 12. Nas razie jeszcze pracownicy medyczni, aptekarze i inni z grupy „0” wcale niezaszczepieni, więc jaki jest sens wyznaczania terminów staruszkom 80+? Co za burdel.

Send this to a friend