Wideo

POWIAT. Marszałek Małopolski pod wrażeniem warunków w SOSW

Zapraszamy do obejrzenia relacji filmowej ze spotkania starosty oświęcimskiego Andrzeja Skrzypińskiego i wicestarosty Pawła Kobielusza z marszałkiem Małopolski Witoldem Kozłowskim w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Oświęcimiu.

Przypomnijmy, że włodarze Powiatu gościli marszałka województwa w SOSW 26 maja br. Po imponującym obiekcie oprowadzali gościa z Krakowa starosta oświęcimski Andrzej Skrzypiński i wicestarosta Paweł Kobielusz w towarzystwie wicedyrektorki placówki Renaty Boby

– Jestem tu po raz pierwszy. W poprzedniej rozmowie poprosiłem pana starostę, by wspólnie obejrzeć ten ośrodek. Powiem szczerze, że jestem pod ogromnym wrażeniem. Wszystko co zobaczyłem pozytywnie mnie zaskoczyło. Pogratulowałem władzom Powiatu tego obiektu – powiedział marszałek Witold Kozłowski.

– Razem z panem marszałkiem obejrzeliśmy poszczególne pomieszczenia przeznaczone do nauki w szkole podstawowej i nauki zawodu, w tym pracownię gastronomiczną i robót wykończeniowych. Pan marszałek miał okazję spotkać się z podopiecznymi ośrodka. Zarówno warunki nauki, jak i spotkanie z dziećmi wywarło na marszałku ogromne wrażenie – stwierdził starosta oświęcimski Andrzej Skrzypiński.

art. zlecony

Poprzedni artykułNastępny artykuł
Send this to a friend