Informacje

OŚWIĘCIM. Zmiany personalne w komendzie powiatowej policji

W Komendzie Powiatowej Policji w Oświęcimiu  odbyły się dwie wyjątkowe uroczystości. Z policjantami i pracownikami jednostki pożegnała się  mł. insp. Urszula Martyniuk I – Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Oświęcimiu, której nadinspektor Michał Ledzion – Komendant Wojewódzki Policji w Krakowie  powierzył obowiązki Komendanta Powiatowego Policji w Chrzanowie. Z kolei obowiązki I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Oświęcimiu Komendant Wojewódzki powierzył  podinsp. Pawłowi Ślęczkowskiemu, dotychczasowemu Zastępcy Komendanta Komisariatu Policji w Trzebini.

Podinspektor Paweł Ślęczkowski przejął pełnienie obowiązków na stanowisku I – Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Oświęcimiu

21 lutego 2023 insp. Robert Chowaniec Komendant Powiatowy Policji w Oświęcimiu oraz policjanci i pracownicy Policji w murach oświęcimskiej komendy Policji serdecznie powitali podinsp. Pawła Ślęczkowskiego na stanowisku pełniącego obowiązki I – Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji. Komendant Powiatowy przypomniał, że nowy zastępca przez pięć lat pracował w pionie kryminalnym KPP Oświęcim, następnie pełnił służbę w chrzanowskiej Policji, aby po jedenastu latach, w drodze awansu ponownie swoją karierę zawodową związać z oświęcimską jednostką. Komendant, policjanci i pracownicy oświęcimskiej komendy Policji zapewnili o swoim wsparciu oraz życzyli podinsp. Pawłowi Ślęczkowskiemu wszelkiej pomyślności na nowym stanowisku służbowym.

Podinsp. Paweł Ślęczkowski, który przejął obowiązki  I – Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Oświęcimiu w swoim  przemówieniu zapewnił, że dołoży wszelkich starań,  aby wiedzę i zdobyte doświadczenie jak najlepiej wykorzystać w służbie na rzecz utrzymania wysokiego poziomu bezpieczeństwa mieszkańców powiatu oświęcimskiego, a także służyć wsparciem policjantom i pracownikom oświęcimskiej komendy Policji.

Podinsp. Paweł Ślęczkowski urodził się w 1975 roku w Libiążu. Z wykształcenia jest magistrem pedagogiki resocjalizacyjnej. Służbę w Policji rozpoczął w 2000 roku w Komendzie Powiatowej Policji w  Chrzanowie. W 2007 roku rozpoczął pełnienie służby w Wydziale Kryminalnym Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu. W  2010 roku został absolwentem Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie. W 2012 roku objął stanowisko Kierownika Referatu Dochodzeniowo – Śledczego w Komisariacie Policji w Trzebini. W 2014 roku objął stanowisko Zastępcy Komendanta Komisariatu Policji w Trzebini. 21 lutego 2023 roku został powołany do pełnienia obowiązków na stanowisku  I – Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Oświęcimiu.

Gratulujemy awansu Panu Komendantowi i życzymy pomyślności w realizacji zadań na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców powiatu oświęcimskiego.

KPP Oświęcim

Poprzedni artykułNastępny artykuł

4 komentarze

  1. @emerytowany policjant.
    Nic jbardziej prawdziwego nie da się powiedzieć o tej Fabryce. Pani wice dała sie poznać z tego, że NIC nie zrobiła NIC. Z żadnej kierowanej do Niej interwencji, prośby, wniosku mimo obietnic się nie wywiązała, Żal Chrzanowa.. Czas odesłania Komendanta na emeryturę. Ta Fabryka zdycha, jest zgniła.

  2. Ta firma wali się na zbity pysk jak domki w Kambodży. I nie ma aktualnie klimatu żeby coś się miało zmienić. . A twierdzenia niektórych Polityków Platformy którzy wprost wypowiadają się że po objęciu władzy pierwsze co zrobią to będą rozliczać i odbierać emerytury ” Pisowsk-im reżimowym Milicjantom” raczej nie przysporzy chętnych do przyjścia do tej formacji. Zwłaszcza że jest to wysoce prawdopodobne bo PIS juz zrobił precedens więc można i kolejny raz robić „czystki emerytalne” Policjantom.

Send this to a friend