Informacje

OŚWIĘCIM. Wypełnij ankietę i stwórz strategię rozwoju Oświęcimia

Urząd Miasta Oświęcim zachęca do pomocy w sporządzeniu strategii rozwoju miasta. Wystarczy wypełnić anonimową ankietę.

Rozpoczęły się prace nad sporządzeniem strategii rozwoju naszego miasta z perspektywą do roku 2030. Dokument ten będzie określał wizję rozwoju Oświęcimia w sferze społecznej, gospodarczej, przestrzennej oraz środowiskowej, kierując zaplanowane działania w taki sposób, aby móc osiągnąć założone cele przy jak najlepszym wykorzystaniu dostępnych szans i zasobów, w tym środków unijnych. Ważnym jest, aby opracowana Strategia Rozwoju Miasta Oświęcim na lata 2021-2030 była wynikiem wspólnych prac mieszkańców oraz podmiotów funkcjonujących na obszarze naszego miasta z samorządem lokalnym.

Dlatego zwracamy się do Państwa z pytaniami dot. poznania opinii mieszkańców w postaci ankiety.

Ankieta jest całkowicie anonimowa – Państwa odpowiedzi na pytania objęte są tajemnicą. Wszelkie zebrane informacje będą wykorzystywane wyłącznie do sporządzenia zbiorczych zestawień.

Ankieta jest dostępna w wersji elektronicznej oraz w formacie pdf do pobrania i wydrukowania. Wypełniony formularz w formie papierowej należy zwrócić do Urzędu Miasta Oświęcim, wrzucając do urny w budynku przy ul. Zaborskiej 2. Zachęcamy do wypełniania ankiety w wersji on-line.

Badanie będzie prowadzone w dniach od 8 do 30 kwietnia br.

Zależy nam na uzyskaniu jak największej liczby opinii. Z góry bardzo Państwu dziękujemy za czas poświęcony na wypełnienie ankiety. Wierzymy, że pytania ankiety okażą się dla Państwa interesujące.

UM Oświęcim

Poprzedni artykułNastępny artykuł

14 komentarzy

 1. POlak mądry po szkodzie ,teraz chcą pytać mieszkańców, jak parę inwestycji im nie wypaliło.Gdzie w ankiecie jest miejsce na własne przemyślenia i propozycje?

 2. Achtung. @ masterkosa nie jest trollem,tylko redaktorem tego zaprzyjaznionego POrtalu z Ratuszem!

 3. Jak już pisałem wcześniej, radny to nie polityk. dla mnie może skakać gdzie chce. Ma sprawdzać się na miejskiej niwie. Nic więcej.

 4. @ALLfred:)

  Nie obchodzą mnie twoje zwyczaje…
  Trollu amatorze
  PS. Wolę kobiety, buziaki przeslij komuś innemu. Tak czy inaczej gratuluję odwagi – udany coming out…
  Brawo

 5. @masterkosa,
  jak śmiesznie łatwo cie sprowokować hehehe
  nie mam zwyczaju dyskutowac z ludźmi twojego pokroju bo ktoś patrzący z boku mógłby nie zauważyć różnicy.
  duuuża buźka

 6. To jest ankieta zadowolenia, a nie propozycji do strategi. Gdzie miejsce na wolne wnioski i opinie?

 7. stefanB. Ale Pan Adamaszek ma wizję i pomysł, już skacze z kwiatka na kwiatek, teraz ma wizję razem z Hołownią:P

 8. Wypełniłem i zachęcam innych do wypełnienia skoro w końcu ktoś pyta o nasz głos. Szkoda, że w ankiecie nie ma opcji, żeby dodać na końcu coś od siebie.

 9. Szanowny Panie Adamaszek , może lepiej pan otworzy oczy, bo patrząc na pańskie poczynania widać wyrażnie brak pomysłu na siebie i swoją dalszą działalność .

 10. Czasem aż oczy bolą patrzeć, jak się przemęcza, dla naszego miasta, prezydent Chwierut Janusz, naszego miasta Oświęcim. Ciągle pracuje! Wszystkiego przypilnuje i jeszcze inni, niektórzy, wtykają mu szpilki. To nie ludzie – to wilki!

  Panie radny, pan Chwierut Janusz ma wizje, pan jej nie ogarnia i wtyka mu szpilki, no jak można jak można, pan spyta masterkose, stefciaB i obatela oni tez mają wizje i szpilek nie wtykają bo to ludzie nie wilki 🙂

 11. Matko……Panie Adamaszek, język polski się kłania nie tą ankietę tylko tę ankietę

 12. …. mogę tylko zaapelować do mieszkańców aby się włączyli do tej akcji i wypełnili tą ankietę . To może otworzy oczy p. Prezydentowi na właściwe potrzeby mieszkańców ??? Bo ostatnie przedsięwzięcia to generalnie wtopa 👎😱😱👎😱😱

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Send this to a friend